Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aštuoni prancūzų grožio eksperto pastebėjimai apie odos priežiūrą

Moteris
Vida Press nuotr. / Oda
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Į Lietuvos grožio pasaulį atkeliavo dar vienas prancūziškas prekių ženklas – „aukštosios mados“ kosmetika vadinama „Biologique Recherche“. Ta proga ketvirtadienį vos keturioms valandoms iš Paryžiaus į Vilnių atskridęs kompanijos prezidentas Rupertas Schmidas pristatė naujos eros kosmetiką ir jos filosofiją.

Pateikiame keletą R. Schmido pastebėjimų apie odą ir jos priežiūrą.

  • Pasaulyje, kuris tampa vis virtualesnis, o didžiąją laiko dalį praleidžiame urbanistinėje ir streso kupinoje aplinkoje, geros savijautos ir grožio paieškos yra labai svarbios.
  • Mūsų oda yra mūsų pačių atspindys. Jos būklė gali keistis nuolat, tą pačią dieną ir ypač – bėgant metams. Nėra dviejų žmonių, kurių odos sandara būtų visiškai tokia pati.
Organizatorių nuotr./Rupertas Schmidas
Organizatorių nuotr./Rupertas Schmidas
  • Veidas nėra vieningas organas – jame yra skirtingos zonos, kurios turi savų ypatybių. Galbūt kaktos zona yra riebi, o skruostams reikia daugiau drėgmės ir atidos. Norint pasiekti gerų rezultatų, toms sritims reikia pritaikyti skirtingą priežiūrą.
  • Odą tiesiogiai veikia daugybė veiksnių: išoriniai (klimatas, oro temperatūra, kondicionieriai, tabako dūmai, tarša) ir vidiniai (stresas, hormoniniai pakitimai, higiena, amžius). Kuriant odos priežiūros produktus turi būti atsižvelgiama į šiuos veiksnius.
Vida Press nuotr./Moters veidas
Vida Press nuotr.
  • Tik kvalifikuoti ekspertai gali duoti patarimų klientams ir žinoti, ko jiems reikia. Kiekvienas iš mūsų yra unikalus, ir tas pats kremas ar kitas odos priežiūros produktas negali tikti visiems. Tai suprasdami, ekspertai turi parinkti konkrečiam asmeniui tinkamų produktų.
  • Mes negalime pagreitinti gyvenimo – tai galioja ir kalbant apie mūsų grožį, produktų poveikį ir rezultatų siekimą.
  • Mes nevalgome kasdien vis to paties maisto. Taip ir oda metų metus negali būti maitinama ar valoma vis ta pačia kosmetika. Bėgant laikui odai prireikia naujų produktų, nes organizmas pripranta prie kosmetikoje esančių veikliųjų medžiagų, ir jos tampa nebeveiksmingos.
  • Net ir kovai su atsiradusiomis strijomis taip pat gali būti reikalingi skirtingi produktai. Yra dviejų tipų strijos – baltos ir raudonos. Baltos yra senos strijos, raudonos (violetinės) – neseniai atsiradusios. Tose odos zonose vyksta visiškai skirtingi procesai, todėl ir produktų strijoms reikia skirtingų, priklausomai nuo to, ar problema nauja, ar įsisenėjusi.
Organizatorių nuotr./Rupertas Schmidas
Organizatorių nuotr./Rupertas Schmidas

Prieš 45 metus Eliziejaus laukuose, Paryžiuje, įkurta „Biologique Recherche“ laboratorija dabar vadinama „Grožio ambasada“.

Yvanas ir Josette Allouche'ai, biologas ir fizioterapeutė, suvieniję savo žinias ir aistrą sukūrė unikalią pasaulinio garso kosmetinės priežiūros liniją bei metodologiją, taikomą procedūrų metu. Kompanijos produktų galima rasti daugiau nei 70 šalių, tarp jų ir Lietuvoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Oda Kosmetika
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt