Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įrėmintas veidas: 5 dažni antakių netobulumai ir patarimai, kaip juos taisyti

Moteris dažosi
Vida Press nuotr. / Moteris dažosi
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Jei palygintume veidą su pastatu, antakiai – mūsų bruožų atraminiai blokai. Pakanka juos apgadinti ar „padėti“ ne ten, kur reikia (tai, pasitaiko, padaro ir pati moteris, ir metai), nukenčia visas vaizdas, maža to, veidas ima atrodyti senesnis, nei yra iš tikrųjų.

Tenka konstatuoti, kad bėgantis laikas dažnai pasidarbuoja vaizdą gadinančiu „trintuku“: antakiai gali išretėti, prarasti spalvą, tapti šiurkštūs ir nepaklusnūs... Todėl naudinga žinoti, kas padeda atkurti gerą veido arkų išvaizdą.

Problema Nr. 1: išretėję antakiai

Bėgant metams antakiai gali suplonėti ir išretėti, kaip ir plaukai. Šį natūralų procesą kai kurios moterys paskatina nevykusiai antakius pešiodamos ir skusdamos.

Receptas: Švelnus antakių srities masažas dantų šepetėliu su ricinos aliejumi stimuliuoja kraujotaką, daro gyvybingesnius plaukelių folikulus. Praktikuokite šią procedūrą, bet apsiginkluokite kantrybe. Greitesnio poveikio galima tikėtis naudojant specialius sintetinius preparatus. Padės ir makiažo priemonės: antakių šešėliais ir teptuku padenkite antakius trumpais brūkšneliais plaukelių augimo kryptimi. Daugiau dėmesio skirkite labiausiai išretėjusioms vietoms. Paskui sušukuokite šepetėliu „spoolie brush“ (jis panašus į tušo šepetėlį ir paprastai būna antakių makiažo rinkinyje) – taip sukursite natūralesnį vaizdą.

Vida Press nuotr./Antakiai
Vida Press nuotr.

Problema Nr. 2: nustekentos uodegytės

Natūraliai antakiai pirmiausia keičiasi dalyje, esančioje arčiau smilkinio. Nenatūraliai uodegytė gali susitraukti dėl nemokšiško antakių tobulinimo pincetu.

Receptas: Viena priemonė – jau minėtas masažas. Dar jūsų antakių išvaizdą, kaip ir pirmuoju atveju, galima pagerinti makiažo produktais. Įsidėmėkite, kad uodegytės ilgis ir plotis turi sudaryti pusiausvyrą su priekinės dalies ilgiu ir pločiu. Kur turėtų baigtis jūsų antakiai? Tai sužinoti padės pieštukas: pridėkite jį prie šnervės šono ir išorinio akies kampučio – trečias taškas šioje linijoje bus ir vieno, ir kito antakio galiukų vieta. Trumpais brūkšneliais antakių pieštuku sujunkite ją su likusia arkos dalimi. Panaikinkite aiškius kontūrus išsklaidydamos liniją šepetėliu ir padenkite visą antakį spalvotu geliu.

Problema Nr. 3: žilstantys antakiai

Žiūrint iš toliau, žili ar balti antakiai pasidaro nematomi ir tai, pasak specialistų, griauna bruožų piešinį, kurį turi kiekvienas veidas.

Receptas. Panaudojus tinkamą maskavimo techniką, problemą galima išspręsti. Kokią techniką pasirinkti, priklauso nuo to, kaip stipriai antakiai pražilę. Jei tėra keletas tokių plaukelių, paslėpkite juos antakių spalvikliu, parinkusios kuo artimesnį jiems toną. Darbą puikiai atliks priemonė su veltinio antgaliu, kuriuo galima labai tiksliai užtepti dažų norimoje vietoje. Jei žilų plaukelių daugiau, maskuokite juos spalvotu antakių geliu, šiek tiek šviesesniu nei nepražilę plaukeliai. Jei žiluma antakius jau stipriai pakandusi, geriausia juos dažyti salone. Sidabrinių plaukų savininkėms paprastai tinka šviesiai rudos spalvos antakiai.

Vida Press nuotr./Brandi moteris
Vida Press nuotr.

Problema Nr. 4: nepaklusnūs antakiai

Su amžiumi juos vis sunkiau sutvarkyti, nes daugėja šiurkščių, ilgų plaukelių, jie raitosi, svyra žemyn, kerta apatinę antakio kraštinę. Dėl to akys vizualiai sumažėja, atrodo, kad žmogų nuolat kas nors slegia.

Receptas: Pirmiausia sušukuokite plaukelius šepetėliu „spoolie brush“, paskui antakių žirklutėmis po vieną patrumpinkite nepaklusnių, antakių kraštines kertančių plaukelių galiukus. Jei kirpsite visus iškart, sukursite tiesią liniją: ji neatrodys natūraliai. Pincetu su nusklembtais galiukais išraukite styrančius vienišius. Pabaikite darbą nespalvotu antakių geliu – jis padės išlaikyti formą. Plaukelius neklaužadas reikėtų „prigriebti“ ne rečiau kaip kartą per keturias šešias savaites: skirtingų žmonių jie auga skirtingu greičiu. Tokiems antakiams dažniausiai nereikia spalvotų priemonių, užtenka juos pakirpti ir palyginti.

Vida Press nuotr./Makiažas
Vida Press nuotr.

Problema Nr. 5: persistengta su antakiais

Dailinti veido arkas reikia apdairiai, nes kartais įdėtos pastangos ne pagerina, o pablogina vaizdą: nesunku antakius nutamsinti ir sudarkyti jų formą.

Niekada netepkite dažomųjų produktų ilgais nepertraukiamais judesiais – rezultatas atrodys nenatūraliai.

Receptas: Jau kalbėjome, kad su pincetu ir žirklutėmis reikia elgtis atsargiai, svarbu pasirinkti jums tinkamą antakių ilgį. Dar norisi atkreipti dėmesį į tai, kad nors išlenkti antakiai vizualiai patempia visą veidą aukštyn ir tarsi padeda įveikti žemyn traukiančią ir sendinančią gravitacijos jėgą, tačiau taip pat gali sukurti nuolatinę griežtą, piktą išraišką. Jų koregavimo darbas labai subtilus, svarbu nepersistengti. Tai galioja ir spalvai: niekada netepkite dažomųjų produktų ilgais nepertraukiamais judesiais – rezultatas atrodys nenatūraliai. Prisiminkite plunksną: jūsų judesiai turi būti tokie, it pieštumėte ja.

VIDEO: Makiažo pamokos: antakių formavimas ir ryškinimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt