Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavargusiems nuo „unisex“ šukuosenų mados: daugiau ryškaus vyriškumo

Vyrų šukuosenos
Miglės Golubickaitės nuotr. / Vyrų šukuosenos
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

„Pavargome nuo „unisex“ mados, pasiilgome vyriškoje plaukų stilistikoje ryškiai išreikšto mačo ir nevaržomo vyriškumo“, – apie naujosios vyriškų šukuosenų kolekcijos atsiradimą pasakoja plaukų stilistės Deimantė Žižienė ir Ina Korsakovienė. Ir išties jų pristatyti darbai alsuoja veržlumu, laisva dvasia ir atiduoda duoklę vyriškoms formoms.

Kolekcijos pavadinimas „Rockabilly“ išduoda ir įkvėpimo šaltinį: taip vadinosi šeštojo dešimtmečio subkultūra, ataidinti Elvio Presley, Carlo Perkinso ir Johnny Casho akordais, daug dėmesio skyrusi detalėms, nepriekaištingai šukuosenai, bet tuo pačiu – ir maištui. Mačo dvasia, prasiveržianti veržliomis plaukų formomis ir tatuiruotėmis. Vyriškos šukuosenos klestėjimo metas.

Ši srovė ir jos interpretacijos – tai ne tik įvaizdis, tai gyvenimo būdas. Ir viena ryškiausių priemonių jį pabrėžti yra šukuosena.

„Rockabilly srovė ir vėliau vis atgimstančios jos interpretacijos – tai ne tik įvaizdis, tai gyvenimo būdas. Ir viena ryškiausių priemonių jį pabrėžti visuomet buvo šukuosena. Taigi, pirmas dalykas, kurio paprašėme savo modelių – atsiauginti plaukus,“ – apie kolekcijos kūrimo pradžią pasakoja Deimantė.

Ar iš tiesų su ilgesnių plaukų šukuosena vyrui sunkiau gyventi ir sudėtingiau tvarkytis?

„Ir taip, ir ne. Savaime aišku, priemonės plaukų formavimui reikės, kaip ir pramokti tinkamai išsidžiovinti plaukus. Tačiau čia sudėtingumas ir baigiasi: praktiškai visos mūsų pristatomos šukuosenos yra lengvai transformuojamos. Nubraukus plaukus į šoną, jos tinkamos kasdienai, atšukavus ir sukėlus atgal – suteikia išraiškingumo ir tinka tiek vakarėliui, tiek iškilmingesnei progai. O vyrui banguotais plaukais galbūt apskritai pakaks tik pirštais su formavimo priemone lengvai perbėgti per plaukus – ir šukuosena bus tobula,“ – pasakoja Ina.

Sumoderninta ir suasmeninta srovė

Prieš pusšimtį metų karaliavusią „Rockabilly“ srovę savo kolekcijoje plaukų stilistės ne tik sumodernino, bet ir adaptavo pagal kiekvieno modelio individualius bruožus.

Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“
Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“

Aukšta kakta, pailgas veidas, plonesni plaukai – tai momentai, į kuriuos atsižvelgus pirmajam modeliui parinktas bene nuosaikiausias kirpimas, pernelyg nenutrumpinant smilkinių ir galvos šonų zonų ir atsisakant šiuo metu itin madingo glotnaus atšukavimo atgal. Ant šono subraukti plaukai išlygina pailgo veido silueto proporcijas.

Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“
Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“

O štai šio modelio šukuosena alsuoja modernumu ir energija, kuriuos suteikia ilgių kontrastas – trumpai išskusti galvos šonai, aštriai pereinantys į ilgesnius plaukus, su išryškintu sklastymu ir veržliai į viršų sukeltu šukuosenos priekiu. Progresyvi klasika? Taip, tačiau nepamirškite, kad tokiai šukuosenai reikia intensyvios priežiūros – skusti šonai greitai atauga, tad efektą išsaugosite tik reguliariai apsilankydami pas savo kirpėją.

Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“
Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“

Šukuosena vyrui, nesiskundžiančiam plaukų kiekiu. Turintiems dėkingą plaukų struktūrą, apskritai bus lengva – pakaks vos perbėgti su formavimo priemone pirštų galais, ir geras kirpimas pats suguls į norimą formą. Jei plaukai mažiau paslankūs, pasistengti teks labiau – bet vėlgi, išgauti šį efektą galėsite kasdien, savo jėgomis.

Sukelti, atgal atšukuoti plaukai – tobulas variantas kiek apvalesnio veido vyrui, galintis netgi padėti nukreipti dėmesį nuo, pavyzdžiui, pernelyg putlių skruostų.

Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“
Miglės Golubickaitės nuotr./„Rockabilly“

Vakare – klasikinis, dieną – ryškiai modernus. Kontrasto suteikia banguota plaukų tekstūra ir tipinis vyriškas stačiakampio formos šukuosenos siluetas. Tai šukuosena, suteikianti daug erdvės žaidimams su įvaizdžiu – nuo „šlapio“ atgal subrauktų plaukų efekto iki gaivaus papurusių plaukų laisvumo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt