Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dažymai ir šukavimai pagal rudens tendencijas

„Unison Beauty Lab 4“ šukuosena
Kristinos Sereikaitės nuotr. / „Unison Beauty Lab 4“ šukuosenos
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Rugsėjis – viena tų datų, kai pažadame sau pradėti ką nors naujo. Vieša paslaptis, kad nauja šukuosena suteikia energijos ir veržlumo. Taigi rudens pradžia – tobulas laikas išmėginti naujausias plaukų madas. „Unison Beauty Lab 4“ meistrių komanda pristatė išskirtinių „Guy Tang“ dažymų ir šukavimų kolekciją, kurioje išvysite rudens tendencijas.

SPALVOS

Maištas ar įvaizdžio energija?

Ryškūs plaukai ar jų sruogos daugumai vis dar kelia asociacijas su paauglystės maištu ar subkultūrų stiliumi. Tačiau mados pasaulis kviečia į jas pažvelgti naujai. Ryškios spalvos derinamos su natūralių plaukų spalvų tonais – tai ekspresijos ir mistikos sąjunga. Profesionalaus plaukų meistro parinktas plaukų dažymas sukurs pusiausvyrą tarp jaunatviškos energijos ir brandaus moteriško švelnumo.

„Nusprendus taip nusidažyti plaukus, verta kreiptis į profesionalus. Eksperimentuodamos namie su parduotuvėse pirktais dažais niekada nežinote, koks bus rezultatas, ir kaip ilgainiui bluks spalva. Profesionalus plaukų meistras spalvas ir jų atspalvius, šaltus ar šiltus tonus tiksliai parenka pagal kiekvieno kliento bruožus, o tendencijas pritaiko individualiai“, – sako viena kolekcijos autorių Deimantė Žižienė.

Kai kalbame apie gamtos spalvas, įsivaizduojame žemę, medžius, smėlį, rudenėjančius lapus, tačiau šį sezoną tendencijų kūrėjus įkvėpė kur kas daugiau gamtos elementų. Plaukų kolorituose nugulė kriauklių perlamutras, o neišsemiamu spalvų derinių šaltiniu tapo saulėlydžio nuspalvinta jūros pakrantė. Šis romantikus, poetus, dailininkus ir kitus kūrėjus žavintis peizažas rudenį atvėrė idėjų lobyną ir naujoms plaukų dažymo interpretacijoms.

Kristinos Sereikaitės nuotr./„Unison Beauty Lab 4“ šukuosena
Kristinos Sereikaitės nuotr./„Unison Beauty Lab 4“ šukuosena

Hologramavimas – naujausia tendencija plaukams

„Dažymas keliomis pereinančiomis spalvomis vadinamas hologramavimu. Tai naujausia tendencija. Meistrų darbuose galima sutikti įvairiausių interpretacijų – nuo pastelinių iki ryškių spalvų“, – pasakoja kita kolekcijos kūrėja Inga Armonavičienė.

Paslėpta vaivorykštė

Jei nekantraujate išmėginti naują plaukų dažymą, tačiau jūsų gyvenimo būdas įpareigoja atrodyti rimtai, išmėginkite „paslėptą vaivorykštę“. Taip vadinamas dažymas, kai sruogos nudažomos viduriniame plaukų sluoksnyje. Kolegos net neįtars, kad jūsų galvoje plasnoja vienaragiai, o panorėjusi įsegsite kelis segtukus ir išskleisite tikrąsias spalvas. Vieną akimirką jūs tiesiog blondinė, o kitą – mergina su charakteriu!

IŠ TINGUMO Į TENDENCIJAS

Iš tingumo gimsta ne tik geriausi išradimai, bet ir tendencijos. Kažkas tingėjo kas rytą kaukšėti aukštakulniais ir sugalvojo sportbačius prie kostiumo, o kažkas tingėjo kas savaitę dažyti plaukus ir įtvirtino „ataugusių šaknų“ madą. Šiai tendencijai galima suteikti naujų spalvų tiesiogine šio žodžio prasme. Tik pažiūrėkite į mėlynas modelių plaukų šaknis. Tai įvaizdis, galintis tapti vizitine kortele.

Kristinos Sereikaitės nuotr./„Unison Beauty Lab 4“ šukuosena
Kristinos Sereikaitės nuotr./„Unison Beauty Lab 4“ šukuosena

KONTŪRAVIMAS

Kaip sulieknėti per kelias valandas

Lieknina ar storina ne tik džinsai, bet ir plaukai! Norite dar didesnių skruostų? Nusirėžkite plaukus ties plačiausia jų vieta. O jei norite smulkesnio, išraiškingesnio veido, grakštesnės kaklo linijos ir dekoltė – pasitikėkite plaukų meistrais. Jie išrado plaukų kontūravimo techniką. Ji veikia panašiai kaip makiažas. Tam tikrose vietose patamsintos ar pašviesintos sruogos sutelkia arba nukreipia dėmesį taip išryškindamos gražiausias veido, kaklo ir dekoltė linijas.

(NE)TOBULOS BANGOS

Nustokite jaudintis dėl savo plaukų ir žvilgčioti į kiekvieną parduotuvės vitriną ar automobilio langą.

Holivudinės garbanos liko Holivude, tegyvuoja natūralios bangos! Ir visai nesvarbu, jos prasideda ties plaukų ilgio viduriu ar visai galuose, sukasi į vieną ar visas 4 (mažiausiai) puses. Jums nebereikia rūpintis tobulo peruko efektu arba likti namie, jeigu kas nepavyko. Pasaulio mados ikonų šukuosenos skelbia: „Nustokite jaudintis dėl savo plaukų ir žvilgčioti į kiekvieną parduotuvės vitriną ar automobilio langą“, „Leiskite plaukams gyventi savo gyvenimą“, „Šiandien jūs turite svarbesnių iššūkių, nei tobula šukuosena.“ Taigi, jeigu jūsų plaukai turi savo planų, nesistenkite jų pakeisti. Pasitelkite formavimo priemones ir padėkite jiems būti savimi!

KIRPČIUKAI

Šį sezoną pasaulis išprotėjo dėl Brigitte Bardot kirpčiukų. Tačiau entuziastingai šią tendenciją seka tik tos, kurioms tai pirmas kartas. O kuri iš mūsų neturėjo kirpčiukų? Ir kuri nebandė jų atsiauginti? Juk žinome, kad tai įsipareigojimas nuolatiniams pasimatymams su plaukų džiovintuvu ir šukomis kas rytą. Negana to, nusprendusios atsiauginti kirpčiukus įsiveliame į audringą romaną su plaukų segtukais. Veiksmas trunka mažiausiai kelis mėnesius, kol galiausiai turime susitaikyti su keisto ilgio sruogomis.

Vis dar norite kirpčiukų? Imituokite kirpčiukus plaukų sruogos ir segtuko pagalba ir vėl grįžkite prie įprasto kirpimo, nors ir per pietų pertrauką!

Kristinos Sereikaitės nuotr./„Unison Beauty Lab 4“ šukuosena
Kristinos Sereikaitės nuotr./„Unison Beauty Lab 4“ šukuosena

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt