Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kirpėjai klausia: Tai gal jau grįžtam į miestą ir būnam nuostabūs?

„Unison Beauty Lab3“ vakarėlis
Natalios Koinovos nuotr. / „Unison Beauty Lab3“ vakarėlis
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Ar dažnai matote savo kirpėjo veidą ne veidrodžio atspindyje? Gal metas susipažinti artimiau? Juk kirpėjas – tai ir patarėjas, ir nuodėmklausys, ir nuotaikos pataisytojas… Atėjo laikas įteisinti ir draugo statusą. Šia idėja vedina „Unison Beauty Lab3“ komanda vakar sukvietė savo klientus ir žinomus miesto veidus į vakarėlį ir paskelbė vasaros pratęsimą – šukuosenose.

Spalvos ir įvaizdžio harmonija

Pasveikinti meistrų ir draugų ir kartu darbingame mieste pratęsti vasaros atskubėjo stilingas ir triukšmingas miestiečių būrys. Minioje žvilgsnius kaustė ištikimiausi klientai, kurių kirpimai ir plaukų spalvos buvo harmoninga asmeninio įvaizdžio dalis. Vakarėlio siela tapo Diana Kinderienė – garsiausių Lietuvos kirpimo meistrų mama ir kirpimo kultūros Lietuvoje pradininkė.

Tai gal jau grįžtam į miestą & būnam nuostabūs?

Tokiu šūkiu ir muilo burbulais savo salone „Unison Beauty Lab3“ meistrai pasitiko vakarėlio svečius. Trys išrinktieji mėgavosi galimybe pakeisti įvaizdį su profesionalais. Jiems buvo žaismingai ir ryškiai nudažyti plaukai. Inovatyvūs tiesioginiai spalvos pigmentai leidžia eksperimentuoti su spalvomis ir laikinai pakeisti ar atgaivinti įvaizdį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt