Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Niujorkietė plaukų stilistė atskleidė, kaip atrodo tobulos garbanos

Garbanos
Gedimino Žilinsko nuotr. / Garbanos
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Daug mūsų, moterų, atsidūsta, pažvelgusios į žurnalų viršelius, kuriuos puošia tobulomis garbanomis ar bangomis apdovanotos gražuolės. Rodos, ir mūsų plaukai pasigarbanoja, bet – ne taip. Ir taip yra todėl, kad prie pirmųjų damų garbanų yra prisiliesta šukuosenų meistrų.

Įvaizdžio kūrėjų komanda „Atwins“ į Lietuvą pakvietė Niujorke gyvenančią ir dirbančią pasaulinio garso plaukų stilistę Lauren McCowan, kuriai įvaizdį patiki įtakingiausių madų žurnalų modeliai, garsūs atlikėjai bei aktoriai. Stilistė per tris dienas atskleidė savo darbo specifiką, taip pat kūrė šukuosenas ir pateikė tendencijas atskleidžiančius bendruosius įvaizdžius.

Klientai – modeliai ir žvaigždės

Iš Australijos kilusi meistrė gyvena Niujorke. Pasauliniu mastu dirbančios stilistės dienotvarkė ir patirtis toli gražu neapsiriboja grožio salonu. Jos darbai puikuojasi ant garsiausių „Vogue“, „Harper’s Bazaar“, „Marie Claire“, „Highlights“, „Roling Stones“ mados žurnalų viršelių. Gausybę apdovanojimų už savo veiklą pelniusi L. McCowan Niujorko, Londono, Sidnėjaus mados savaičių užkulisius gali vadinti antraisiais namais. Jos klientų sąraše ne tik garsūs modeliai, bet ir žinomų atlikėjų vardai. Plaukų meistrė daug dirba ne tik madų, muzikos ar kino pasaulyje, bet ir siekia sukauptas žinias bei patirtį perduoti kitiems.

Tobulėti – su geriausiais

Įvaizdžio kūrėjai „Atwins“ į Lietuvą pasikvietė šią neeilinę žvaigždę.

„Tai buvo visiškai šviežio oro gurkšnis, absoliučiai naujas ir šiuolaikiškas požiūris ne tik į šukavimus ir šukuosenas, bet ir į plauko kokybės išsaugojimą kuriant madingus įvaizdžius! Tokio kalibro dėstytoja Lietuvoje apskritai lankosi pirmą kartą. Iki šiol pagrindinė lietuvaičių meistrų mokykla buvo slaviška. Tad toks ir jausmas, jog mūsų taip trokštamas holivudinis, lengvas ir nesulipdytas įvaizdis buvo kuriamas ant daug sunkesnės klasikinės slaviškos mokyklos pagrindų. Ir tai neveikė! Lauren atvėrė akis ir į rankas davė priemones – beliko praktikuotis. Po seminaro buvo gražu žiūrėti, kaip salonuose verda darbas ir kaip lengvai žinios pritaikomos tą pačią minutę“, – įspūdžiais dalijosi organizatorių atstovė Ieva Mašauskienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Temos: 1 Šukuosena
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt