Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plaukų dažymas sruogelėmis ir „blyksniais“

Brooklyn Decker
Vida Press nuotr. / Brooklyn Decker
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Tos, kurios neapsisprendžia, kokia plaukų spalva labiau tiktų – šviesesnė ar tamsesnė, arba kurios nori atsinaujinti, galėtų rinktis plaukų dažymą sruogelėmis. Būdų ir galimybių yra įvairių. Kaip ir galimų pokyčių – nuo vos pastebimų iki kardinalių.

„Juostuotas“ dažymas

Jeigu jūsų plaukai iš prigimties banguoti, garbanas gali gražiai pabrėžti tarsi juostomis dažyti plaukai. Siūloma rinktis šviesesnius (karamelės, medaus) arba ekstravagantiškus pastelinius (pvz., rausvus) atspalvius.

Asmeninio albumo nuotr. /Jennifer Lopez
Asmeninio albumo nuotr. /Jennifer Lopez

„Balayage“

Gana sudėtingas, tačiau itin populiarus plaukų dažymo būdas blyksniais – dažoma šviesesnėmis sruogomis ten, kur natūraliai plaukus apšviestų saulė. Geriausiai atrodo dažant ant natūralių (nedažytų) rudų banguotų plaukų.

„Šerkšnas“ plaukuose

Ir tai nebūtinai reiškia šaltus platininius atspalvius. „Šerkšno“ esmė – palikti tamsias plaukų šaknis kaip pamatą, o likusius plaukus dažyti šviesiomis sruogomis. Taip sukuriami kontrastas, apimtis ir žaismas plaukuose. Dažymo būdas, labai tinkamas trumpoms šukuosenoms pagyvinti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Carey Mulligan
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Carey Mulligan

Švelnūs potėpiai

Rezultatas panašus į „balayage“, tik dažoma plonesniais ruoželiais. Taip sukuriamas spindinčių plaukų efektas. Dažniausiai tokių šviesių ruoželių nudažoma daugiau aplink veidą – taip jis įrėminamas, atrodo jaunatviškas ir skaistus.

Vida Press nuotr./Chrissy Teigen
Vida Press nuotr./Chrissy Teigen

„Ombre“

Seniai naudojama plaukų dažymo technika, kuriai apibūdinti pasitelktas prancūziškas terminas, reiškiantis šešėliavimą. Esmė: tamsus viršugalvis ir šviesūs plaukų galai, tarsi būtų įmerkti į dažus. Kadangi tradicinis „ombre“ daugumai pabodo, dabar jis derinamas kartu su kitomis plaukų dažymo technikomis („balayage“ arba mažomis sruogelėmis, kad susidarytų spalvų perėjimas) ir vadinamas „sombre“ – subtiliu „ombre“.

Vida Press nuotr./Paris Jackson
Vida Press nuotr./Paris Jackson

Jeigu šie įvaizdžiai jus įkvėpė, pasiieškokite gero specialisto (koloristo) ir nebandykite eksperimentuoti namie ar atsitiktinėje kirpykloje – visi šie būdai kuriami šviesinant sruogas, taigi svarbu nesugadinti plaukų būklės ir spalvos. Turėkite omenyje, kad sunku vaizdingai apibūdinti, ko tiksliai norite, tad verta turėti jums patinkančio rezultato nuotraukų ir parodyti jas koloristui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt