Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plaukų spalvos tendencija – purvina rožinė

Stella Lucia, „Alexander Wang“ s/s'18
Vida Press nuotr. / Stella Lucia, „Alexander Wang“ s/s'18
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Didžiosiose pasaulio sostinėse tebevyksta mados savaitės – taigi turime progą pamatyti, kokius drabužius, aksesuarus bei įvaizdžius ateinančiam šiltajam sezonui siūlo dizaineriai. Ir žinote, apie ką dabar nemažai kalba tinklaraštininkės bei užsienio mados portalai? Ogi purvinai rožinius modelio Stellos Lucios plaukus.

Pradėkime nuo to, kad toks modelis žengė transformacijų karaliaus Alexanderio Wango kolekcijos pristatyme Niujorko mados savaitėje. Nors pats dizaineris savo asmeninį stilių išlaiko vientisą – t. y. juodą, o ir modelius mėgsta aprengti juodai, jis vis sugeba nustebinti. Įdomūs kirpimai, ryškios spalvos – kitų metų pavasarį bei vasarą jis siūlo būti drąsioms, netgi įžūlioms.

Vida Press nuotr./„Alexander Wang“ s/s'18, Bella Hadid
Vida Press nuotr./„Alexander Wang“ s/s'18, Bella Hadid

Na o plaukų stilistas Joshas Woodas nusprendė modelio Stellos Lucios plaukus nudažyti iš platininių į fuksijos. T. y. purvinai (arba kaip pakrikštijo užsienio spauda – piktai) rožinę. Spalva parinkta pasitarus su A. Wangu. O Stella esą įkūnija tai, ką dizaineris norėjo parodyti su savo naująja kolekcija. Įkvėpimu tapo dešimtojo dešimtmečio pradžia, Kate Moss ir išsilaisvinęs Berlynas.

Vida Press nuotr./„Alexander Wang“ s/s'8, Stella Lucia
Vida Press nuotr./„Alexander Wang“ s/s'8, Stella Lucia

Kas mėgsta eksperimentus ir ryškias spalvas, galėtų išmėginti šią tendenciją. Tik turėtumėte žinoti, kad tokią spalvą sukurti plaukų stilistui užtruko aštuonias valandas. Pats J. Woodas ją pavadino „rožiniu kvarcu“. Gerai įsižiūrėjusios pamatysite, kad tai nėra vienas rožinės atspalvis, – jų daug ir jie žaidžia šviesoje.

Plaukų stilistas teigia, kad savo grožio salone Londone sulaukia gausybės klientų, prašančių plaukus nudažyti būtent rožine spalva. Taigi iš drabužių ji persikelia į plaukus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt