Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plaukų stilistės rekomenduoja: aiškios formos ir įdomios spalvos

„UNISON Lab4“ šukuosena
Mindaugo Navicko nuotr. / „UNISON Lab4“ šukuosena
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Geometrija, linijos ir detalėmis neapkrauta švara – tokiems kirpimams šią vasarą plaukų stilistai dega žalią šviesą. Ir nors sintetinės, rėkiančios spalvos jau nebėra sezono mada, vis dėlto ryškumo dažant plaukus nestinga, tik spalvos tampa skanios, o jų aprašymai labiau primena kulinarijos objektus nei sausą koloristikos terminiją.

Tokias tendencijas atspindėjo „Unison Lab4“ meistrių komanda savo naujausioje kolekcijoje „Tyra energija“.

Elegantiška linija garbanose

„Vienas dažniausių stereotipų, su kuriais tenka susidurti mūsų darbe, – tai garbanotų klienčių manymas, kad geriausias kirpimas garbanoms –patrumpinti galiukus. O juk tinkamu kirpimu galima ne tik atskleisti tikrąjį garbanų grožį, bet ir padėti moteriai patogiai ir greitai jas susitvarkyti“, – apie vieno iš darbų priešistorę pasakoja plaukų stilistė Valentina Valiūnienė.

Mindaugo Navicko nuotr.
Mindaugo Navicko nuotr.

Tinkamu kirpimu galima ne tik atskleisti tikrąjį garbanų grožį, bet ir padėti moteriai patogiai ir greitai jas susitvarkyti.

Toks kirpimas ne tik padeda lengviau suvaldyti gausius plaukus, bet ir atskleidžia elegantišką liniją: parenkant jos aukštį ir kampą, galima atskleisti gražiausias veido dalis, pavyzdžiui, pabrėžti akis ar išraiškingus skruostikaulius.

Modelio plaukuose žaidžia kelių spalvų duetas: tendencijas atspindintis razinos rudumas, kuriame žaižaruoja alyvinių atspalvių sruogos.

„Beje, iš esmės šis kirpimas yra klasikinis, bet su moderniais prieskoniais, todėl forma atrodo tokia gyva ir gaivi“, – sako darbo autorė.

Mindaugo Navicko nuotr.
Mindaugo Navicko nuotr.

Universalūs kirpčiai

Šio sezono „arkliukas“ – kirpčiai. Ir tai puiki naujiena ilgaplaukėms, nes būtent kirpčiais galima akimirksniu pakeisti pabodusią šukuoseną ir kartu išsaugoti plaukų ilgį.

„Ilgi plaukai neprivalo būti nuobodūs! Ypač lengva atšviežinti įvaizdį kirpčiais – tik labai svarbu juos tinkamai pasirinkti: kirpčiai gali padėti optiškai patrumpinti pernelyg ilgą ir siaurą veidą arba – atvirkščiai, aukščiau prasidedantys kirpčiai prailgins itin apvalų veidą. Kirpčių ilgis padeda paryškinti arba paslėpti tam tikrus veido bruožus. Dar daugiau – kirpčiai neprivalo būti lygūs ir glotnūs. Sukuriant įdomesnę liniją ar asimetriją, suteikiant jiems tekstūros, taip pat galima žaisti įvairiais efektais“, – apie kirpčių universalumą pasakoja plaukų stilistė Inga Rimkevičienė.

Mindaugo Navicko nuotr.
Mindaugo Navicko nuotr.

Ilgaplaukio modelio šukuosenai dinamikos suteikia kontrastas, tačiau jį sukuria ne pačios spalvos, o jų šiltumas / šaltumas. Žvelgiant į veidą, įspūdį sustiprina masyvūs šalta pilkšva spalva dažyti kirpčiai ir šiltos, skruostus įrėminančios sruogos.

Mindaugo Navicko nuotr.
Mindaugo Navicko nuotr.

Galiukų lengvumas

„Trikampio formos kirpimas visada suteikia įvaizdžiui veržlumo ir energijos, o šio kirpimo griežtumą suminkštinome puriais ir žaismingais galais“, – apie trumpų plaukų modelį pasakoja plaukų stilistė Rasa Gaižauskaitė.

Mindaugo Navicko nuotr.
Mindaugo Navicko nuotr.

Pasirinkta aviečių kremo spalva – tai viena iš galimybių blondinėms, kurios pernelyg dažnai pamiršta, kad šviesi spalva – tai nebūtinai akinamai balta ar banaliai gelsva. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad ši rausva spalva yra įnoringa ir trumpalaikė, o žavesį suteikiantys pigmentai išsiplauna ypač greitai. Tad pasirinkus tokią spalvą, plaukų stilistės pataria ją namuose palaikyti dažomaisiais kondicionieriais, kurie kartu ir tausoja plaukus bei atkuria jų struktūrą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt