Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

5 dalykai, kuriuos verčiau liautis daryti darbe

Daug darbų vienu metu
Vida Press nuotr. / Daug darbų vienu metu
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Jei vieną dieną imtumėte registruoti įvairius smulkius įpročius, kurie trukdo susikoncentruoti į darbo užduotis, ko gero, priskaičiuotumėte ne vieną. Štai keli populiariausi, kurių verčiau atsisakyti – būsite produktyvesni, o darbo rezultatai geresni.

1. Impulsyvus naršymas. Pagunda užduoti paieškos sistemai jus staiga sudominusį klausimą – didžiulė, bet jei nenorite atsitraukti nuo darbo, tiesiog rašykitės tokius klausimus ir ieškokite informacijos laisvu metu.

2. Daugiadarbystė. Nemažai žmonių tiki, kad puikiai susidoroja su keletu užduočių vienu metu, tačiau mokslininkų tyrimai teigia, kad ne daugiau nei 2 proc. žmonijos gali tai daryti efektyviai. Visi kiti tiesiog išblaško dėmesį ir tampa ne tokie produktyvūs.

Vida Press nuotr./Kolegės biure
Vida Press nuotr.

3. Pašto patikra. Paskaičiuota, kad be perstojo tikrinant elektroninio pašto dėžutę per dieną tam sugaištamos 25 minutės. Be to, Londono universiteto mokslininkai nustatė, kad tai slopina intelektinę veiklą labiau nei surūkyta suktinė marihuanos.

4. Lengvas atlygis. Nieko nėra paprasčiau, kaip už sunkų darbą ar įvykdytą užduotį apdovanoti save skanėstu – be abejonės, dažniausiai nesveiku. Protinis darbas nedegina kalorijų kaip treniruotė, be to, cukraus sukeltas energijos pliūpsnis – apgaulingas.

5. Atidėliojimas. Žmonės neretai pradeda dienos darbus nuo lengvų užduočių, tikėdamiesi pamažu įsitraukti į veiklą ir susidoroti su visais uždaviniais. Rezultatas – sunkūs ir dažnai svarbūs darbai taip ir lieka nepadaryti. Todėl sėskite prie jų iš ryto, kol dar esate kupinos jėgų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt