Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dabar iš tikrųjų galima pusryčiauti pas „Tiffany“!

@tiffany&co
Instagram nuotr. / @tiffany&co
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Visame pasaulyje garsi juvelyrikos kompanija „Tiffany & Co“, kaip idėją pasitelkdama ne mažiau garsų filmą „Pusryčiai pas Tifanį“, suteikia galimybę visiems norintiems patirti tai, apie ką svajojo Audrey Hepburn herojė Holi: pusryčiauti (ir papietauti) jų nepaprastuose juvelyrikos namuose.

1837-aisiais įsteigtas prekės ženklas yra garsus ne tik savo aukščiausios klasės juvelyrika, bet ir dizaino daiktais. Kiekviena moteris svajoja bent kartą gyvenime gauti dovanų žydrą dėžutę su „Tiffany & Co“ logotipu.

Kompanijos pagrindinė parduotuvė įsikūrusi Niujorke, Penktojoje aveniu. Ten jau įrengta ir lankytojams nuo šio penktadienio prieinama ir kavinė. Ji įsikūrusi ketvirtame aukšte, o pro langus galima regėti Centrinio parko vaizdą.

Žydra spalva – tai kompanijos identitas, ji vadinasi „Tiffany Blue“. Nenuostabu, kad ir kavinė apipavidalinta šia spalva ir pavadinta „The Blue Box Cafe“ („Žydrosios dėžutės kavinė“). Viskas – sienos, baldai, lėkštės, servetėlės, yra šios spalvos arba su jos užuominomis. Vieninteliai stalai yra sukurti iš cinko ir spalva nekeista. Viso to idėja – kad žmogus jaustųsi tarsi esantis toje nepaprastoje žydroje dėžutėje ir pajustų kompanijos aptarnaujančiojo personalo svetingumą.

Instagram nuotr./@tiffanyandco
Instagram nuotr./@tiffanyandco

Sienose įkurtos nišos, tarsi vitrinos, kuriose yra išdėliota kompanijos papuošalų bei dizaino daikčiukų.

Beje, pavalgyti ten yra visai įkandama. Kaip skelbia dailymail.co.uk, pusryčiai kainuoja 29 dolerius, į juos įeina kava, kruasanas ir pagrindinis patiekalas (pasirinktinai skrebutis, beigelis, vaflis ar kiaušinienė). Pietūs kainuoja 39, į juos įeina starteris ir pagrindinis patiekalas; popiečio arbatėlė su saldumynais – 49 dolerius. Taip pat galima įsigyti desertų. Vakarienės meniu kol kas nėra.

Taigi, tie, kurie anksčiau užsukdavo iki parduotuvės tik paspoksoti iš lauko į vitrinas (kaip, gerdama kavą ir valgydama kruasaną, darė minėto filmo herojė), dabar gali ir patirti visą tą atmosferą – kavinėje.

Vida Press nuotr./Audrey Hepburn „Pusryčiai pas Tifanį“
Vida Press nuotr./Audrey Hepburn „Pusryčiai pas Tifanį“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt