Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasirodė nauja „John Lewis“ kalėdinė reklama: monstras Mozas

Kadras iš „John Lewis“ kalėdinės reklamos
Stop kadras / Kadras iš „John Lewis“ kalėdinės reklamos
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Penktadienio rytą pasirodė britų prekybos tinklo „John Lewis“ kalėdinė reklama. Kasmet jos laukia milijonai žmonių, ne mažiau išleidžiama jai sugalvoti bei įgyvendinti.

Pernai metais stebėjome istoriją apie žavingą bokserį, kuris akylai sekė šeimos pasiruošimą didžiosioms metų šventėms. Šuo stebėjo, kaip tėtis mažai mergaitei ruošia kalėdinę staigmeną – konstruoja batutą. Reklama turėjo komedijos elementų.

Šiemet stebime, kaip mažas berniukas, prisiskaitęs pasakų, po lova randa monstrą, kuris geba judinti daiktus. Kasnakt monstras neduoda vaikui miegoti, todėl berniukas nusprendžia su juo susidraugauti. Naktimis jie puikiai leidžia laiką, o dienomis berniuką nuolat ima miegas. Galiausiai ateina Kalėdų rytas, vaikas po eglute randa keistai supakuotą dovaną...

Istorijos atomazgą sužinosite peržiūrėję vaizdo klipą.

VIDEO: John Lewis Christmas Ad 2017 - #MozTheMonster

Nors reklama pasirodė tik penktadienio rytą, internautai jau spėjo pažerti galybę atsiliepimų. Vieni gyrė reklamą, rašė, kad jaučiasi kažkokia vidinė šventinė nuotaika (nors ir šiek tiek slogi), o kiti teigė nusivylę – esą „John Lewis“ reklamos kasmet vis prastėja. Treti prikibo, kad pataikaujama juodaodžiams. O kaip jums patiko berniuko ir monstro istorija?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Temos: 2 Reklama Kalėdos
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt