Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Girmantė Vaitkutė: Dar ateis laikas, kai namus dalysiuos su mylimu žmogumi

Girmantė Vaitkutė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Girmantė Vaitkutė
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

„Ne visus žmones įsileidžiu į savo namus – tai jauki, saugi, tačiau labai asmeniška erdvė“, – teigia Girmantė Vaitkutė. Dainininkė sako, kad didžiausia atrama jos gyvenime šiandien – šeima ir kūryba.

Paklausta apie savo svajonių namus, atlikėja teigia, kad kiekvieną dieną juos įsivaizduoja vis kitaip, tačiau šiuo metu gyvena jai patinkančiame ir pagal jos poreikius pritaikytame bute, kuris jai turi itin sentimentalią reikšmę.

„Dabar gyvenu nuosavame bute, kuriame anksčiau gyveno mano seneliai. Šiuo gyvenimo etapu tai yra mano svajonių namai. Kažkada, kai sukursiu šeimą, norėsiu erdvesnio būsto, tačiau dabar man čia labai gera. Mano butas turi nepaprastą istoriją, nes tai buvo mano pirmieji namai, į kuriuos mane parsivežė tėvai po gimimo“, – pasakoja mergina.

Namai jai vieta poilsiui po koncertų, repeticijų ir pedagoginio darbo (Girmantė dėsto džiazinį dainavimą Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje).

Girmantė sako, kad butas, kuriame dabar gyvena, nėra kažkuo išskirtinis, tačiau jame netrūksta širdžiai mielų detalių. „Turiu tėčio padovanotą pianiną, kurį jis man atvežė iš Kauno, taip pat labai mėgstu medžio elementus, todėl turiu keletą meistrų specialiai man sukurtų medinių baldų. Savo namų neįsivaizduoju be knygų lentynos – tai, mano nuomone, pats svarbiausias namų aksesuaras, kuris daug ką pasako apie jame gyvenančius žmones.“

Jauna moteris įsitikinusi, kad tikrąją namų dvasią kuria įvairūs smulkūs asmeniniai daiktai, kurie žmogui primena ką nors svarbaus. „Todėl mano namuose yra daug įvairių kvietimų, bilietų iš skirtingų renginių. Labai mėgstu žvakes ir knygas – šių daiktų mano namuose tikrai netrūksta.“

Paklausta, su kuo kuria savo namus, Girmantė atsako, kad kol kas namai yra jos saugi asmeninė zona: „Dar ateis laikas, kai namus dalysiuos su mylimu žmogumi“.

Atlikėja sako pastebinti, jog ir kaimynai tampa vis svarbesne laimingų namų dalimi.

Išgyvena smagius pokyčius

Šiuo metu atlikėja panirusi į solinio albumo, kuris netrukus pasirodys, įrašų darbus. Tai bus antrasis jos solinis albumas.

Atlikėjos gyvenime pastaruoju metu buvo nemažai pokyčių – šiais metais ji baigė dvejas magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, todėl dabar džiaugiasi turėdama daugiau laisvo laiko.

Paklausta, kur ieško įkvėpimo kūrybai, atlikėja atsako: „Kūrybos procesas yra labai dinamiškas, o įkvėpimas gali ateiti visiškai netikėtai ir labai neįprastoje vietoje. Įkvėpti gali perskaityta knyga, žiūrėtas filmas, tuo metu klausoma muzika ir gera nuotaika. Tačiau kartais įkvėpimas ateina netgi tada, kai būnu pikta ar pavargusi.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt