Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žurnalo „Laima“ naujausiame numeryje: Laimingos moterys draugių neturi?

Žurnalo „Laima“ 2016 m. liepos mėnesio viršelis
Fotografai "Mark and Migle" / Žurnalo „Laima“ 2016 m. liepos mėnesio viršelis
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Prekybos vietose jau pasirodė naujausias, 2016 metų liepos mėnesio, žurnalo „Laima“ numeris, jame šį kartą skaitykite:

Laimingos moterys draugių neturi?

Pasiklausius, kaip čiauška draugės, galima sužinoti, kad moterims stinga įvairių dalykų: vienoms – gero vyro, kitoms – drabužių, laiko, pinigų. O draugių ir moteriškos draugystės? Jei iš vaikystės ar studijų metų tikros bičiulės nėra, kurgi ją gauti dabar? Ima atrodyti, kad šiuolaikiniame technologijų pasaulyje lengviau susirasti vyrą kokiame nors pažinčių portale nei gerą draugę, su kuria būtų galima išsmukti kavos.

Kad draugių susirasti sunku, paprieštarautų moterys, mezgančios naujas pažintis kur bepasisukdamos. Į jų vaikystės draugių ratelį įsilieja naujų bičiulių iš studijų laikų, darbo, vėliau prisijungia pažįstamų iš internetinių mamyčių forumų, kaimynių iš gretimos laiptinės... Jų telefonai nuolatos užimti, o laisvalaikis suplanuotas.

O neturinčios draugių? Ar jos paniurėlės ir keistuolės? Priešingai, dauguma iš jų komunikabilios, panirusios į mėgstamą veiklą, puikiai sutaria su kolegomis, susitikinėja su vyrais, kurių ne viena galėtų pavydėti, arba turi gražią šeimą.

Pasitikrinkite – kuriam moterų tipui priklausote jūs: branginančioms moterišką draugystę ar puikiai gyvenančioms ir be jos.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Dainuojanti komediantė

Giedré... Šis sceninis vardas Prancūzijos, Belgijos ir Šveicarijos muzikos publikai darosi vis žinomesnis. „Man atrodei visai patrauklus iki akimirkos, kai nusirengei. Ir iš tavo trumpikių pabėgo utėlių kolonija...“ Tai palyginti švelnus pasažas vienos dainos, kurią, pritardama gitara, atlieka itin romantiško įvaizdžio mergina. Salę užtvindę žiūrovai susižvalgo, kažkas ima kikenti, kažkas pasijaučia nepatogiai, kažkas iš nuostabos šūkteli: „O lia lia! Košmaras!“ Tokią emocijų bangą koncertų salėse sukelia Paryžiuje gyvenanti lietuvių atlikėja Giedrė Barauskaitė.

„Prisipažinsiu, – sako ji, – kai eidama bulvaru ant koncertų salės „Olympia“ frontono matau savo vardą – Giedré, negaliu jaustis taip, tarsi nieko mano gyvenime nevyktų.“

Rubrikoje tete-a-tete – artistė, kurią jau pamilo Vakarų Europa. Metas susipažinti ir mums.

Jovitos Zavišaitės nuotr./Giedrė Barauskaitė
Jovitos Zavišaitės nuotr./Giedrė Barauskaitė

Vasara pagal žvaigždes

Georgia May Jagger, Diane Kruger, Selena Gomez, Gigi Hadid, Emma Stone, Sandra Bullock, Rihanna... Jos – labai garsios, jų išvaizda kiaurus metus stebima ir vertinama per didinamąjį stiklą. Tad šios moterys priverstos gerai žinoti, kaip palaikyti odos, plaukų, kūno grožį. Galbūt kai kas, ką daro jos, pravers ir jums. Arba skaitydamos įsitikinsite, kad taip ir elgiatės, kaip žvaigždės.

Vida Press nuotr./Georgia May Jagger
Vida Press nuotr./Georgia May Jagger

Jūra be galo

Mada mėgsta laukinio pasaulio spalvas ir raštus, bet yra už jį pranašesnė. Nes ten, kur galioja džiunglių įstatymai, nėra vietos improvizacijai: saugūs būna tik tie, kurie taikosi prie gamtos, susilieja su ja. Mums lengviau – galime rinktis, ko norime: kartoti gamtos spalvas, leistis į subtilų dialogą su ja, o gal suteikti peizažui šiek tiek botičeliškos ar bohemiškos romantikos.

„Mados“ rubrikoje – „Laimos“ stilistų patarimai, kaip susikomplektuoti atostogų garderobą, jei tau 25+, 35+, 45+, 55+, ir įkvepianti fotosesija pie jūros.

Fotografai „Mark and Migle“/Mados fotosesija
Fotografai „Mark and Migle“/Mados fotosesija

Vasaros savaitgalis mieste: užkandžiaujam, vaikštinėjam, šopinamės!

Kartais gera pasiirstyti prieš srovę. Visi į užmiestį – jūs į miestą. Karštą savaitgalį jame smagu patyrinėti dar nematytas vietas, nuklysti neskubant išgerti kavos su desertu ir mažame butikėlyje pasidovanoti sau ką nors tokio – juk švenčiam vasarą!

„Laimos“ pašnekovės – puikios įspūdžių kolekcininkės, tad jų pastebėjimai ir rekomendacijos tikrai atstos geriausią kelionių vadovą po sostinę.

Portalo „eLaima.lt“ redaktorė Jurga Vaičiūtė pakvies į netipiškas gurmaniškas vietas, „kur skanu ir jauku“; „Savaitgalio ekskursijų“ įkūrėja gidė Gabija Lunevičiūtė papasakos apie jai artimus, nors daugeliui mažai žinomus Vilniaus kampelius; restorano „Kitchen“ bendraturtė, stilistė Ejona Xhiku mielai pasidalys savo šopingo atradimais.

Gero savaitgalio mieste su „Laima“!

Gretos Skaraitienės, Kęstučio Pleitos ir Redos Mickevičiūtės nuotr./J.Vaičiūtė, G.Lunevičiūtė, E.Xhiku
Gretos Skaraitienės, Kęstučio Pleitos ir Redos Mickevičiūtės nuotr./J.Vaičiūtė, G.Lunevičiūtė, E.Xhiku
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt