Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Julia Roberts – penktą kartą tituluota gražiausia pasaulio moterimi

Julia Roberts
Vida Press nuotr. / Julia Roberts
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Žurnalas „People“, kasmet skelbiantis gražiausių žmonių sąrašą, šiemet jau penktąjį kartą gražiausia moterimi išrinko Julią Roberts, 49-erių metų Holivudo žvaigždę.

Žurnalas „People“ renka gražiausius planetos vyrus ir moteris. Įdomu ir džiugu, kad jau ne pirmi metai šis titulas atitenka brandžioms moterims. Pernai gražiausia moterimi buvo nominuota 48-erių Jennifer Aniston, o užpernai 52-ejų Sandra Bullock. Julia Roberts šią nominaciją priėmė džiaugsmingai, bet be ypatingos nuostabos. Pasak aktorės, būtent dabar yra gražiausias jos laikas!

Vaidmuo filme „Graži moteris“ išgarsino jaunutę, tuomet – 23-ejų aktorę, o jos plati šypsena užkariavo žiūrovų širdis. Už šį vaidmenį ji buvo nuominuota Oskarui ir gavo Auksinio gaublio apdovanojimą kaip geriausia aktorė. Žiūrovus taip sužavėjo Julios ir Richardo Gere'o duetas, kad pasklido gandai apie judviejų romaną. Aktoriai iš tiesų gerai sutarė, tačiau jų santykiai buvo kolegiški.

Vida Press nuotr./ kadras iš filmo „Graži moteris“
Vida Press nuotr./ kadras iš filmo „Graži moteris“

Dar po metų ji atsidūrė ant žurnalo „People“ viršelio kaip gražiausia planetos moteris. Nors kritikams nuolatos užkliūva plati Julios šypsena ir nemaža nosis, tačiau būtent toks nestandartinis aktorės grožis ir žavi milijonus aktorės gerbėjų visame pasaulyje.

Vida Press nuotr./„Lancôme“ grožio ambasadorė aktorė Julia Roberts
Vida Press nuotr./„Lancôme“ grožio ambasadorė aktorė Julia Roberts

Ji filmavosi tokiuosi filmuose kaip „Mano geriausio draugo vestuvės“, „Noting Hilas“, „Pabėgusi nuotaka“, „Oušeno vienuoliktukas“, „Veidrodėli, veidrodėli“ ir pelnė romantinių komedijų žvaigždės titulą, o už vaidmenį filme „Erina Brokovič“ gavo savo pirmąjį Oskarą.

Vida Press nuotr./ Julia Roberts
Vida Press nuotr./ Julia Roberts

Asmeninis žvaigždės gyvenimas buvo labai permainingas, žiniasklaida narpliojo jos vieną po kito įsižiebiančius ir užgęstančius meilės romanus. Ji prieš pat suplanuotas vestuves paliko sužadėtinį aktorių Kieferį Sutherlandą, vos po metų ištekėjo už dainininko Lyle'o Lovetto ir jau po poros metų tvarkė skyrybų dokumentus.

Ramybė į Julios gyvenimą atėjo tik 2000-aisiais, kai ji daugelio nuostabai ištekėjo už operatoriaus Danielio Moderio. Pora susilaukė trijų vaikų ir juos augindama aktorė buvo kuriam laikui atsidėjusi tik motinystei. Šeima apsigyveno rančoje, kadangi Julia norėjo, kad vaikai augtų kuo arčiau gamtos, ji pati vežiojo atžalas į darželį ir džiaugėsi šeimine laime.

Vida Press nuotr./Julia Roberts su vaikais
Vida Press nuotr./Julia Roberts su vaikais

Nors pikti liežuviai plaka, kad šiuo metu aktorė ir jos sutuoktinis išgyvena santykių krizę, dar kartą gavusi gražiausios moters titulą Julia nesikuklina, nežvilgčioja į praeitį ir teigia, kad dabar išgyvena savo gražiausią laiką.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt