Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kembridžo hercogienės Catherine kelionė į Vokietiją

Princas Williamas ir hercogienė Catherine Vokietijoje
Vida Press nuotr. / Princas Williamas ir hercogienė Catherine Vokietijoje
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Princas Williamas su žmona hercogiene Catherine ir vaikais lankosi Europoje. Po vizito Lenkijoje viena garsiausių pasaulio porų lankosi Vokietijoje.

Skeptikai (o gal racionalūs politikos vertintojai?) sako, kad taip bandoma pasitelkiant karališkosios šeimos žavesį spręsti sudėtingas, su „Brexit“ susijusias problemas tarp Didžiosios Britanijos ir Europos sąjungos šalių.

Hercogienė Catherine garsiai nesigiria, kokių gamintojų drabužius dėvi, o norinčios kopijuoti jos stilių gali panašių daiktų įsigyti ir nebrangiai.

Tačiau Vokietijos spauda negaili komplimentų jaunajai porai bei jos atžaloms. Pirmiausia, jaunoji hercogienė liaupsinama už jos „neprincesišką“ stilių ir elgesį. Ji garsiai nesigiria, kokių gamintojų drabužius dėvi, tačiau norinčios kopijuoti jos stilių gali panašių daiktų įsigyti ir nebrangiose parduotuvėse.

Ji rodo meilę vaikams – ir savo, ir svetimiems. Šalia jaunosios hercogienės nesisukioja auklės ir už tai ji nusipelno dar didesnių simpatijų. Ji atrodo paprasta, graži jauna moteris – tokia, kaip ir mes.

Ji nesibodi užsukti į turgavietėje vykstančią mugę, užsirišti prijuostės ir minkyti tešlos. Ir net pikčiausi kritikai, teigiantys, kad tai puikiai surežisuoti viešieji ryšiai, kažin ar galėtų atremti argumentą, jog išlepinta ir išpaikinta aukštuomenės dama paprasčiausiai nesugebėtų gerai jaustis su miltuotomis rankomis.

Vida Press nuotr./Princas Williamas ir hercogienė Catherine Vokietijoje, Heidelbergo turguje
Vida Press nuotr./Princas Williamas ir hercogienė Catherine Vokietijoje, Heidelbergo turguje

Matyt, vokiečiams jaunoji karališkoji šeima padarė tikrai puikų įspūdį, nes pasigirdo įvairių svarstymų, kad šioje šalyje daugybė nuostabių karališkų rūmų ir pilių, tik jų vertų monarchų nebėra...

Kviečiame pasigrožėti Princo Wiliamo ir hercogienės Catherine, kaip ir jų vaikų princo George'o ir princesės Charlotte, vizito Vokietijoje akimirkomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt