Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

16-metės lietuvės piešiniai – Singapūro mados savaitėje

Kamilė Lukošiūtė ir jos piešiniu dekoruoti marškinėliai
Kamilė Lukošiūtė ir jos piešiniu dekoruoti marškinėliai
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Singapūre gegužę vykusioje mados savaitėje šmėžavo ir jaunos lietuvės Kamilės Lukošiūtės kūryba. Ne, jauna menininkė dar nepristatė savo kolekcijos – originaliais šešiolikmetės piešiniais savo kolekcijos marškinėlius dekoravo dizaineris iš Niujorko Kyle’as Brincefieldas, įkūręs prekės ženklą „STUDmuffin NYC“.

Singapūro mados savaitė sulaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio – čia pristatytos Victorios Beckham, Diane von Furstenberg, Thakoon ir kitų dizainerių kolekcijos. Tai nestebina – Azijos šalyse vyksta vis daugiau ir vis prabangesnių mados šou.

Kaip pasakojo savamokslė menininkė Kamilė Lukošiūtė, gyvenanti nedideliame Ventos miestelyje, jos piešinius dizaineris pastebėjo socialiniame tinkle „Instagram“. Netrukus mergina sulaukė pasiūlymo bendradarbiauti, o toliau viskas vystėsi itin greitai. Dizaineris su jaunąja piešėja aptarė geriausias idėjas, kol galiausiai nutarta, jog Kamilė perkurs kelis žinomus dailės darbus – kaip jie atrodytų nupiešti šiuolaikine maniera. 

Kamilės Lukošiūtės piešinys
Kamilės Lukošiūtės piešinys
StudmuffinNYC marškinėliai
„STUDmuffinNYC“ marškinėliai su Kamilės Lukošiūtės piešiniu

Iš tiesų net nesitikėjau, kad rūbai su mano piešiniais bus pristatyti mados savaitėje.

Taip gimė atnaujintos tokių kūrinių, kaip „Mona Lisa“ ar „American Gothic“ versijos. Šiuos piešinius Kyle’as Brincefieldas ir panaudojo kurdamas naujausią savo kolekciją, pristatytą Singapūre. „Esu labai patenkinta galutiniu bendro darbo rezultatu. Iš tiesų net nesitikėjau, kad rūbai su mano piešiniais bus pristatyti mados savaitėje. Tiesa, kol kas gyvai šių drabužių dar nemačiau, tačiau laukiu, kol mane pasieks keli rūbų pavyzdžiai,” – sakė Kamilė.

StudmuffinNYC marškinėliai
„STUDmuffinNYC“ marškinėliai su Kamilės Lukošiūtės piešiniu

Paklausta, kokie jos ateities planai, mergina prisipažino po mokyklos baigimo svajojanti studijuoti mados dizainą, tačiau jau dabar turinti daug kūrybinių planų ir lavinanti ranką piešdama įvairiomis technikomis.

Kamilės Lukošiūtės piešinys
Kamilės Lukošiūtės piešinys

Pamatyti daugiau Kamilės Lukošiūtės piešinių galite apsilankę jos paskyroje socialiniame tinkle Facebook 

Jaunas Niujorke gyvenantis dizaineris Kyle’as Brincefieldas savo prekės ženklą sukūrė prieš penkerius metus. Tačiau tiek užteko, kad drąsia, „aštria“ stilistika pasižyminčius jo drabužius ir aksesuarus pastebėtų tokios žvaigždės, kaip Miley Cyrus, Emma Watson, Carmen Electra, Missy Elliott. Dizainerio kurtus rūbus galima neretai išvysti ir garsiausių mados žurnalų fotosesijose. 

©Instagram/studmuffinnyc nuotr.  /Dizaineris Kyle Brincefield (k.)
©Instagram/studmuffinnyc nuotr. /Dizaineris Kyle Brincefield (k.)
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mada
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt