Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

5 vasaros mados košmarai

Vida Press nuotr. /
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Lietus liovėsi, vadinasi, prasidėjo pėdučių, perregimų petnešėlių ir kitų stiliaus nuodėmių sezonas. Galima nekęsti stilistų ir mados guru, bet jei šitie penki garderobo elementai dings iš miesto gatvių jos tikrai taps gražesnės. Mes – jų atsisakiusios – irgi.

1. Pėdutės

Ne tos, storesnės medvilnės, skirtos apsaugoti pėdoms avint kedus ar kitą panašią avalynę, kuri turėtų būti avima basa koja. Didžiausias blogis – kaproniniai monstrai, kurie nieko nuo nieko neapsaugo, kuriuos mūvint koja prakaituoja ir slysta, ir kurie, dėvimi su atviromis basutėmis (būna ir taip) paverčia jūsų pirštus zombių atributais. Be kita ko, tai siaubingai nehigieniška – oda nekvėpuoja. 

Gamintojo nuotr./„Wholesale“ „pėdutės“
Gamintojo nuotr./„Wholesale“ „pėdutės“

2. Perregimos petnešėlės

Tokia detalė, primenanti maistinės plėvelės gabalą, gali sugadinti gražiausią derinį!

PerREGIMOS – tai reiškia regimos. Jos krinta į akis dieną, puikiai matyti naktį ir negali žinoti, kaip nušvis sofitų ar blyksčių šviesoje. Tokia detalė, primenanti maistinės plėvelės gabalą, gali sugadinti gražiausią derinį! Tiesiog įsigykite liemenėlę be petnešėlių, nusipirkite specialią  sagtelę, sutraukiančią įprastos liemenėles petnešėlės nugaroje (jos veikia!) arba – jei krūtinė pernelyg svari, rinkitės suknelę, neapnuoginančią pečių.  

Vida Press nuotr./AOP25.E6PBG6
Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 įvaizdžio detalės, kurios gali sugadinti sveikatą

3. Savadarbiai šortai

Jei tik jūs ne auksarankė, nukirpti, plėšyti  ir išpašyti seni džinsai nepadaro jūsų panašią į Taylor Swift, tiesiog į merginą, vilkinčią senais nukirptais džinsais. Taigi, jei jūsų mylimiausieji suplyšo, drąsiai kirpkite juos perpus. Ir vežkite vilkėti sodyboje. (Su likusia puse galėsite nuplauti automobilį). Savadarbiškumas matyti ir dažniausiai – ne iš gerosios pusės. Galų gale džinsiniai šortai – tikrai ne brangiausias vasaros pirkinys. 

Vida Press nuotr./AOP7.07034707
Vida Press nuotr./Miley Cyrus

4. Paketas

Kadangi mažytės rankinytės šią vasarą itin madingos, pasirūpinkite, kad jūsų neištiktų maišelių epidemija: dokumentams ar kompiuteriui nešiotis įsigykite portfelį ar didelę rankinę.

Arba tiesiog – maišelis. Gali būti iš prekybos centro, iš parduotuvės, pretenduojančios būti prabangia, arba net popierinis, su kokiu logotipu. Visi jie – blogis, blogis, jei naudojami ne pagal paskirtį: parsinešti nusipirktą prekę namo (ar dovaną – į svečius). Kadangi mažytės rankinytės šią vasarą itin madingos, pasirūpinkite, kad jūsų neištiktų maišelių epidemija: dokumentams ar kompiuteriui nešiotis įsigykite portfelį ar didelę rankinę.   

Vida Press nuotr./Emilia Clarke
Vida Press nuotr./Emilia Clarke

5. Ne jūsų dydžio apatiniai

Siaurikės ar liemenėlė, įsirėžusi į kūną, dar ir nesveika – užspaustose vietose gali sutrikti kraujotaka.

Ypač – vilkimi po aptempta suknele, palaidine ar kelnėmis. Ar prisimenate, kodėl apatiniai vadinami apatiniais? Pirmiausia dėl to, kad jie neskirti pašalinėms akims! Siaurikės ar liemenėlė, įsirėžusi į kūną, dar ir nesveika – užspaustose vietose gali sutrikti kraujotaka. Vasaros pasirinkimas – besiūliai kūno spalvos baltiniai, tinkami beveik kiekvienoje situacijoje. Ir – jūsų dydžio! 

Vida Press nuotr./Nicole Scherzinger
Vida Press nuotr./Nicole Scherzinger 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt