Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

7 spintos klaidos, dėl kurių „nėra kuo apsirengti“

Moteris tvarko drabužinę
Vida Press nuotr. / Moteris tvarko drabužinę
Šaltinis: 15min.lt
0
A A

Tvarkyti spintą – visada gera idėja. Jeigu ir nepavyks sukurti idealaus garderobo (nors kodėl gi ne), tai bent tipines klaidas ištaisyti galima. O jos nebūtinai reiškia, kad daiktų lentynose per daug.

Jų gali būti ir per mažai (daug – tai kai nebeprisimenate, kas ten gyvena ir kodėl tai pirkote; mažai – kai spintoje kabo aštuoni beveik vienodi kostiumėliai, o batelių poros – vos dvi). Arba – ne tų. Ir vis tiek apsirengti nėra kuo, nes trūksta tvarkos ir sistemos. Pabandome atrasti klaidas kartu?

„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr./Drabužinė
„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr./Drabužinė

1 klaida. Drabužiai ir aksesuarai neturi nieko bendra – it būtų atklydę iš įvairių žmonių spintų. Sudėlioti bent kažką panašaus į derinį iš tokios kakofonijos neįmanoma. 

2 klaida. Daugumas daiktų ne jūsų dydžio, jūs vis tikitės suplonėti arba kada nors persiūti vieną ar kitą drabužį, bet dabar jų vilkėti negalite. 

3 klaida. Garderobas nepritaikytas klimatui. Gal jus tikite visuotinio atšilimo teorija, tačiau palto, striukės, kelių megztinių, šiltesnių batų vis tiek reikia. 

4 klaida. Daug ryškių, ypatingų drabužių ir aksesuarų ir beveik nėra bazinių elementų. Suderinti nesuderinama ne visada įstengia net stilistai. 

„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr./Drabužinė
„PantherMedia“/„Scanpix“ nuotr./Drabužinė

5 klaida. Vyrauja viena ar dvi spalvos, daiktų mažai. Minimalistinis požiūris – puiku, bet visi dešimt derinių, kuriuos galima iš jų suformuoti, mirtinai nusibodo. 

6 klaida. Daiktai neskirti esamoms aplinkybėms. (Pavyzdys: vaiką auginanti vadybininkė vis perka dalykinius kostiumėlius, ir neturi kuo apsirengti į žaidimų aikštelę). 

7 klaida. Drabužiai jums tiesiog netinka ar stokojate idėjų, kaip juos derinti. Pirmuoju atveju padės revizija, antruoju – įkvėpimo paieškos. Pradėti galite nuo jums patinkančio įvaizdžio kopijavimo. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt