Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Lietuvą atvežta viena iš svajonių dizainerio Elie Saabo vestuvinių suknelių

„Elie Saab“ vestuvinė suknelė
„Elie Saab“ nuotr. / „Elie Saab“ vestuvinė suknelė
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Dykumos smėlynų dulkių aromato nuojautos ir svajingas jų buvimas visur – stiprios kavos puodelio atbrailoje, saldybėje skęstančiuose desertų miražuose. Kvapų, spalvų ir peizažų mozaika – visa tai Beirutas, Libano pasididžiavimas. Jis ir rytietiškos mozaikos kruopštumas, meistrystės palytėtas atidumas detalėms ir tūkstantmetės istorijos nulemtas fantazijos gilumas padėjo atsiskleisti moderniosios aukštosios mados genijaus Elie Saabo žvaigždei. Viena jo vestuvinių suknelių atkeliavo į Lietuvą.

Kūrybos kelią kruopštusis maestro pradėjo būdamas vos devynerių, o aštuoniolikos jau atvėrė savosios haute couture ateljė duris Beirute. Genialiai ir nerėksmingai sujungęs rytietišką prabangos mozaiką su haute couture tradicijomis ir nepriekaištingo subtilumo elegancija, 2000-aisiais Elie Saabas savo kūrybą pristatė įnoringajai Paryžiaus publikai. Ji liko pakerėta genijaus talento.

Vida Press nuotr./„Elie Saab“ 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijos modelis
Vida Press nuotr./„Elie Saab“ 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijos modelis

Elie Saabas savo kūryboje naudoja tik aukščiausios kokybės natūralias medžiagas, o apdaila, dekoracijos bei jų detalės yra kuriamos tik jo ateljė.

Rytietiškas žėrėjimas ir amžinas moteriškumas – tai pasaka, kurios nesibaigiančiu stebuklu žavisi milijonai. O norintys ją įsigyti turi žarstytis tūkstančiais. „Vanity Fair“ viename savo straipsnių prasitarė, jog maestro suknelės kainos prasideda nuo 35 tūks. JAV dolerių. Ir tai tikrai neturėtų mūsų stebinti – suknelės yra vienetinės, rankų darbo, siūtos šilko siūlais, joms sunaudota jūros šilko, organzos, tiulio bei taftos (tai mėgstamiausi Elie Saabo audiniai), maišai kristalų, pusbrangių akmenų ar net brangakmenių...

Vida Press nuotr./Elie Saab
Vida Press nuotr.

Įdomu ir tai, jog aukštosios mados genijus kuria ir kuklesnio biudžeto užburiančius šedevrus.

Dabar ir Lietuvos nuotakos turi galimybę apžiūrėti, pasimatuoti, o gal net ir keliauti prie altoriaus vilkėdamos svajonių dizainerio Elie Saabo vestuvinę suknelę. Vienas tokių stebuklų šiandien puikuojasi MyDay.lt salone Vilniuje. Tai 2012 metų „Ellie by Elie Saab“ kolekcijos perlas – vestuvinė suknelė „Neftis“.

„Elie Saab“ nuotr./„Elie Saab“ vestuvinė suknelė
„Elie Saab“ nuotr./„Elie Saab“ vestuvinė suknelė

Princesiškas siluetas, jūros šilko ir tiulio sijonas. Apačioje dailiai platėjantis ir taip sukuriantis stebuklingos pasakos iliuziją. Liemenį pabrėžia dirželis, kuris tarytum kaspinas juosia bei įrėmina rankų darbo gėlių sodą, akimirksniu nukeliantį į Edeno tobulybę. Nors suknelė gausiai dekoruota karoliukais bei aplikacijomis, ji lengva ir patogi.

MyDay.lt nuotr./„Elie Saab“ vestuvinė suknelė
MyDay.lt nuotr./„Elie Saab“ vestuvinė suknelė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt