Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Juvelyras Benas Staškauskas „Pavasario Pop up“ pristatys naują kolekciją

Juvelyras Benas Staškauskas
Organizatorių nuotr. / Juvelyras Benas Staškauskas
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Gegužės 7–8 dienomis Vilniuje, kultūros centre „Kablys“ šurmuliuos momentinis apsipirkimui skirtas renginys „Pavasario Pop up“. Ši iniciatyva ne tik suburs įdomiausius mados, juvelyrikos ir interjero prekės ženklus, bet ir nustebins naujienomis. Iki šiol nerodytus savo kūrinius „Pavasario Pop up“ pristatys jaunosios kartos Lietuvos juvelyras Benas Staškauskas.

Ryškūs, masyvūs, netikėtų formų B.Staškausko papuošalai iš plastiko, lavos ir kitų neįprastų medžiagų traukia akį ir nepalieka abejingų. Patinka jie ar ne – skonio reikalas, tačiau jaunosios kartos menininkas įrodė – šiuolaikinė juvelyrika yra įdomi, o lietuvių kūrėjai vertinami ir svečiose šalyse.

Vieną iš šio juvelyro kurtų papuošalų pastaruoju metu mato visi atlikėjos Bjork gerbėjai – lietuvio kurtas žiedas puošia dainininkės ranką ant paskutiniojo studijinio jos albumo „Vulnicura“ viršelio ir muzikiniame klipe „Lion Song“.

Bjork albumo „Vulnicura“ viršelis
Bjork albumo „Vulnicura“ viršelis

– Benai, kokios tavo kūrybos naujienos šiemet laukia apsilankiusiųjų „Pavasario Pop up“?

– Naujausia mano darbų kolekcija – vis dar gamybos procese. Renginio „Pavasario Pop up“ lankytojai bus pirmieji, kurie ją išvys dienos šviesoje. Kolekcijoje gausu dar masyvesnių ir ekspresyvesnių kūrinių. Išlieku ištikimas savo braižui, tačiau šį kartą pristatysiu dar daugiau ekstravagantiškų dirbinių. O kokie būtent dirbiniai lauks savo pirkėjo, telieka paslaptimi iki renginio dienos.

– Kas tave labiausia įkvepia kurti?

– Pagrindinis įkvėpimo šaltinis man yra gamta ir žmogaus santykis su ja. Taip pat tam tikri socialiniai aspektai bei kiekvieno asmens charakterio savitumas. Ekstravagancijos samplaika su brutalumu, banalumu bei minimalizmu. Naujoje kolekcijoje tęsiu vieną esminių savo kūrybos manifestų – sintetinių medžiagų santykį su natūraliomis, jas integruojant ir transformuojant į organinę formą.

Organizatorių nuotr./Juvelyro Beno Staškausko darbai
Organizatorių nuotr./Juvelyro Beno Staškausko papuošalas

– Kuo tau įdomi galimybė dalyvauti „Pavasario Pop up“?

– Renginio organizatoriai pasirinko nestandartinę erdvę tokio tipo renginiui, todėl pasiūlymas dalyvauti renginyje man iškart pasirodė vertas dėmesio. Be to, tai nėra tiesiog standartinė lietuviško dizaino mugė – dalyviai itin krupščiai atrinkti, logistika ir renginio konceptas – patogūs ir aiškūs. Džiaugiuosi galėdamas savo dirbinius pristatyti tokiu formatu.

Naujausios Beno Staškausko kolekcijos ieškokite gegužės 7–8 dienomis vyksiančiame „Pavasario Pop up“.

Organizatorių nuotr./Juvelyro Beno Staškausko darbai
Organizatorių nuotr./Juvelyro Beno Staškausko darbai
Organizatorių nuotr./Juvelyro Beno Staškausko papuošalai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt