Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kanai: tolerancija stiliaus svyravimams

Naomi Watts
„Scanpix“/AP nuotr. / Naomi Watts
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

68-asis Kanų kino festivalis įsisiūbuoja, tad visų akys nukreiptos į raudoną kilimą ir juo žengiančias žvaigždes. Kai kas jau net spėjo įvertinti, kas geriausiai ar blogiausiai vilkėjo. Mes neseksime jų pavyzdžiu. Taigi, kas labiausiai krito į akį festivalio atidarymo vakarą?

Kanų festivaliai – gana liberalūs. Aišku, jų organizatoriai baisiai geidžia, kad viskas būtų glamūriška; vienais metais net vertė vyrus pirkti juodus kaklaraiščius (kainavusius neglamūrinius 15 €).

Moters, juolab – žvaigždės, nepriversi vilkėti taip, kaip ji nenori. O ir Kanų aplinka tinkama  stiliaus svyravimams.

Bet moters, juolab – žvaigždės, nepriversi vilkėti taip, kaip ji nenori. O ir Kanų aplinka tinkama  stiliaus svyravimams: čia galima ginčytis iki kraujo, kas yra ideali vakaro suknelė  ir į ką atsižvelgti ją renkantis. Orientuotis į Holivudo pompastiką ar į prancūzišką eleganciją? Galvoti apie tai, kad festivalyje privalai perspjauti kitus, ar prisiminti, kad Kanai – kurortas, atsipalaidavusių žmonių miestas?  Gal tie klausimai ir laužti iš piršto, bet raudonojo kilimo tendencijos – labai įvairios. 

„Scanpix“ nuotr./Naomi Watts
„Scanpix“ nuotr./Naomi Watts

Naomi Watts, vilkėjusi „Elie Saab Couture“, atrodė puikiai. Jos pelenų spalvos drabužis buvo išties glamūrinis – su blizgučiais, plunksnomis, šleifu ir kitais prabangos atributais (neatmeskime ir aktorės segėtų deimantų). Tačiau suknia neslėgė; jos modelis, ypač – kišenės leido Naomi jaustis taip jaukiai, tarsi ji vilkėtų mėgstamą chalatą.

Vida Press nuotr./Sienna Miller
Vida Press nuotr./Sienna Miller
„Scanpix“ nuotr./Sienna Miller
„Scanpix“ nuotr./Sienna Miller

Stiliaus ikona vadinama Sienna Miller pasirinko „Lanvin“. Jos suknia – klasikinis black tie drabužio modelis, vieną petį apnuoginanti „amazonė“.  Aktorė atidavė pirmenybę prancūziškai elegancijai ir Alberui Elbazui. O šis sukūrė nuostabų daiktą: suknia – minimalistinė, beveik asketiška ir net dramatiška, tačiau yra santūrios prabangos etalonas.

„Scanpix“ nuotr./Karlie Kloss
„Scanpix“ nuotr./Karlie Kloss

Modelis Karlie Kloss atrodė kaip techno amžiaus mergaitė su jos  „Atelier Versace“. Holivudinį blizgesį mėgstantys mados namai šiuokart sukūrė keistą, futuristiškai atrodantį rūbą, kurį net sunku įvardinti. Kas tai – suknia, kombinezonas, pusė kelnių? Klube toks drabužis atrodytų cool, bet jis gerai atrodo ir Kanuose.

Vida Press nuotr./Alice Taglioni
Vida Press nuotr./Alice Taglioni

Aktorė Alice Taglioni jau siūloma į blogiausiai vilkinčių sąrašą. O be reikalo. Jos sijonas – prašmatnaus faktūrinio audinio ir yra „Elie Saab“ (Pre-Fall). Tačiau ponas Saabas siūlo jį vilkėti su tokiu pat išskirtiniu švarkeliu, o Alice pasielgė kaip tikra prancūzė – paėmė paplūdimiui tinkamą palaidinę. Na, ir kas? Juk veiksmas vyksta Viduržemio jūros pakrantėje. 

Vida Press nuotr./Liya Kebede
Vida Press nuotr./Liya Kebede

Liya Kebede vilkėjo tą patį „Louis Vuitton“, kuri anksčiau demonstravo ant podiumo. Tai buvo geras pasirinkimas. Viena  vertus, ta suknutė atrodė brangiau ir buvo gražesnė už daugumą ilgų modelių. Kita vertus, pirmą kartą į Kanus pakviesta Liya tarsi norėjo pasakyti: aš – dar maža ir mano suknelė – trumpa, ir gavau ją be vargo. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt