Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

L.Dailidėnienė Čikagos mados savaitėje pristatė savo kolekciją: „Amerikiečiai buvo sužavėti“

„Laura Daili“ kolekcijos modeliai
Darrell White nuotr. / „Laura Daili“ kolekcijos modeliai
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Pavasario pradžia drabužių dizainerei Laurai Dailidėnienei buvo itin darbinga. Vienu metu skirtinguose pasaulio kraštuose buvo pristatytos dvi kūrėjos kolekcijos: viena – Lietuvoje, festivalyje „Mados infekcija“, kita – Amerikoje, Čikagos mados savaitėje. Ant Mičigano ežero kranto, pačioje Čikagos širdyje, „The Drake hotel“ viešbutyje dizainerė pristatė 18-os modelių rudens-žiemos kolekciją.

„Čikagoje viskuo rūpinosi ten mums atstovaujantis mados butikas „Monique Boutique“. Per atstumą derinome visas pristatymo detales, muziką, rinkomės modelius. Buvo labai smagu rinktis iš įvairesnių modelių, tarp kurių buvo ir juodaodžių merginų. Pristatėme net aštuoniolikos modelių kolekciją, kuri atspindi „Laura Daili“ kūrybos stilių“, – pasakojo dizainerė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Lauros Dailidėnienės kolekcija „Cloud”
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Laura Dailidėnienė šių metų „Mados infekcijoje“

L.Dailidėnienė prisipažįsta, kad tai buvo itin įtemptas laikas, nes vienu metu reikėjo ruošti ne tik naujausią 2016–2017 m. rudens-žiemos drabužių kolekciją, kuri buvo pristatyta „Mados infekcijoje“, bet ir suderinti visas kolekcijos pristatymo detales Čikagoje. Tačiau, pasak kūrėjos, po pristatymo sulauktos pagyros džiugina ir motyvuoja.

Darrell White nuotr./„Laura Daili“ kolekcijos modeliai
Darrell White nuotr./„Laura Daili“ kolekcijos modeliai Čikagos mados savaitėje

„Amerikiečiai buvo sužavėti, gyrė tiek originalius drabužius, tiek galvos apdangalus bei visą kolekcijos pateikimą. Čikagos mados savaitėje užmezgėme daug naudingų ryšių, nes po kolekcijos pristatymo vyko įvairūs susitikimai dėl plėtros bei ateities renginių ir įvairių projektų“, – džiaugėsi L.Dailidėnienė.

Darrell White nuotr./„Laura Daili“ kolekcijos modeliai
Darrell White nuotr./„Laura Daili“ kolekcijos modelis Čikagos mados savaitėje

Dėvimajai madai skirtoje kolekcijoje, Čikagos mados savaitėje dizainerė pristatė drabužius, kuriuos įkvėpė paukščio plunksnos motyvas. Vilna, pūkas, šiuo metu itin madingas neoprenas, kimšti ir pūsti audiniai, glotni, plona tarsi šlapia, specialiai apdirbta vilna ir medvilnė, šilkas, žakardinis trikotažas – tai kolekcijos audiniai. Kirpimo linijos švarios, sukonstruotos tarsi popieriaus lankstiniai, derintos su lengvai krintančiais ir drapiruotais audiniais.

Darrell White nuotr./„Laura Daili“ kolekcijos modeliai
Darrell White nuotr./„Laura Daili“ kolekcijos modelis Čikagos mados savaitėje

Užsienyje L.Dailidėnienė savo kūrybą pristato jau ne pirmą kartą – praėjusią vasarą dizainerė kolekciją pristatė Vienos mados renginyje „Fashion for Europe“, kuris buvo skirtas didžiausiam Europos dainų konkurso „Eurovizija“ atidarymui. Kūrėja savo drabužių kolekcijas yra pristačiusi Honkonge, Rygos mados savaitėje ir kitur.

Pastarieji metai L.Dailidėnienei buvo itin intensyvūs. Dizainerė ne tik dalyvavo tarptautinėse parodose, konkursuose, mados pristatymuose, bet ir rudenį atidarė savo mados namus „Laura Daili Vilnius“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt