Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Modelio Smiltės Bagdžiūnės patarimai „Mados infekcijos“ podiumo naujokams

Smiltė Bagdžiūnė Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatyme
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Smiltė Bagdžiūnė Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatyme
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Šį šeštadienį, kovo 5-ąją, modelių atrankoje „Infekcijos kastingas“ improvizuotu podiumu žengs šimtai vaikinų ir merginų. Įdomių veidų renginyje dairysis ne tik drabužių dizaineriai, bet ir modelių, kino ir reklamos agentų atstovai. Apie tai, kuo įdomus gali būti modelio darbas bei ką reikėtų žinoti podiumo naujokui, papasakojo žinoma manekenė Smiltė Bagdžiūnė.

Vienas žinomiausių Lietuvoje dirbančių modelių S.Bagdžiūnė šiuo metu derina ne vieną užsiėmimą – pozuoja fotosesijoms, dalyvauja mados šou, kartu su kolege užsienyje vysto ledinukų TUTU verslą, taip pat augina dvimetę dukrytę Petrą Laisvę.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Smiltė Bagdžiūnė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Smiltė Bagdžiūnė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatyme

S.Bagdžiūnė yra demonstravusi daugelio žinomiausių Lietuvos dizainerių drabužius – ji žengė podiumiu per Juozo Statkevičiaus, Agnės Kuzmickaitės, Viktorijos Jakučinskaitės, Roberto Kalinkino šou, yra buvusi prekės ženklo „LeMuse“ veidu. 

Nors šiais metais „Mados infekcijoje“ modelis dalyvaus kaip svečias, nes tai, pasak jos, „įdomus Lietuvoje vykstantis kultūrinis renginys“, šio mados festivalio podiumas ir užkulisiai S.Bagdžiūnei pažįstami. „Mados infekcijoje“ ji yra pristačiusi Lauros Dailidėnienės, Dianos Kuzmickaitės ir Aušros Urbanavičiūtės, Mildos Čergelytės, Eglės Žiemytės kolekcijas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Mildos Čergelytės kolekcijos pristatymas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Smiltė Bagdžiūnė Mildos Čergelytės kolekcijos pristatyme

Tapęs modeliu gali sužinoti, su kokiais mažiausias batais vis dar gali paeiti podiumu.

Paklausta, kokių argumentų pažertų tiems, kuria dvejoja, ar verta išbandyti modelio darbą, S.Bagdžiūnė teigia, kad tai pirmiausia gera proga pažinti save. „Dažnai modeliais tampa žmonės, turintys ypatingų savybių, pavyzdžiui, gebantys labai greitai persirengti arba žvilgsniu išlyginti raukšlę šilke. Tapęs modeliu gali sužinoti, su kokiais mažiausias batais vis dar gali paeiti podiumu“, – šypsosi S.Bagdžiūnė.

Pasak jos, mados renginyje keisčiausi dalykai tampa ypatingi – ir vidinė ironiška šypsenėlė, ir skaistus naivumas, ir ypatingos formos alkūnės, o gal paprasčiausia klasikinė eisena… „O gal pats išgirdęs savo nesibaigiančius klausimus visažistei, suprasi, kad tu atsidūrei mados šou ir jo užkulisiuose tam, kad sugalvotum naują grimo veidrodžio apšvietimo sistemą“, – sako modelis. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Smiltė Bagdžiūnė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Smiltė Bagdžiūnė Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatyme

Antrasis argumentas – tai galimybė praplėsti akiratį. „Nesvarbu, net jeigu žiūri tik į vieno iš daugelio fotografų objektyvą podiumo gale. Modelis dažnai patenka į neįprastas situacijas, kur reikia peržengti ir savo patogumo zoną“, – pastebi ji. Mados renginys – tai proga susipažinti su mados virtuvės užkulisiais. 

Ir pagaliausia trečias ir svarbiausias argumentas – galimybė per repeticijas, grimavimus bei matavimus susidraugauti su naujais įdomiais žmonėmis.

Paklausta, ką ji, patyręs modelis, patartų podiumo naujokams, S.Bagdžiūnė akcentavo tokius svarbius momentus:

  • asmeninė higiena ir punktualumas;
  • pagarba organizatoriams, dalyviams ir žiūrovams,
  • gera nuotaika ir dar daugiau kantrybės. 
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Modelių atranka
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Modelių atranka

Modelių atrankos „Infekcijos kastingas“ detalės:

Laikas: kovo 5 d., šeštadienį, 12 val.
Vieta: prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius (I a. holas)
Įėjimas – nemokamas 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt