Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasisemk idėjų pavasariniam įvaizdžiui su Indre Stonkuviene

Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Kasmet pavasarinis vėjas atpučia vis naujus stiliaus akcentus, tik spėk juos gaudyti! Kokie stiliaus vėjai papūtė šį sezoną, pristato stiliaus patarėjų komandos „Style support“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė.

Ji sako, kad šį sezoną kiekvienai merginai savo spintoje privalu turėti siaurą

juodą šalikėlį, batelius ar rankinę su kutukais, mažą skrybėlaitę ir stilingus sportinio stiliaus batelius. Stilingą detalių derinimą, jų tarpusavio keitimą ir naujo stiliaus kūrimą I. Stonkuvienė vaizdo siužete pristato kartu su dviem „Deichmann“ Trendblog tinklaraštininkėmis, dvynėmis Eva ir Laura.

Evai I. Stonkuvienė sukūrė klasikinį stilių. „Matome, kad Evos stiliaus akcentai yra šį sezoną madingi kutukai, kuriuos pastebime ant basučių ir rankinės. Jie puikai dera kartu. Ir svarbiausias akcentas, kurį kiekviena mergina turi turėti savo drabužinėje, – juodas, siauras šalikėlis“, – komentuoja „Style Support“ įkūrėja.

Laurai buvo kuriamas visiškai kitoks stilius. „Tai yra sportiškas, laisvas, jaunatviškas stilius, kurio esminiai akcentai: džinsinis švarkelis su „stikeriais“, kuprinė ir galvos aksesuaras – maža kepuraitė, kuri pakeitė didelę skrybėlę. Taip pat matome pasakiško grožio, stilingus, sportinius, patogius batelius, kurie šį sezoną privalo būti kiekvienos merginos drabužinėje“, - stilių pristato I. Stonkuvienė.

Merginų įvaizdžiai visiškai skirtingi, tačiau stiliaus patarėja tikina – jų aprangos detales galima sukeisti ir suderinti, sukuriant naują, unikalų variantą. „Dabar matome du stilius, dvi seseris. Jos yra vienodos, bet tuo pačiu ir labai skirtingos. Dabar parodysime jums triuką – kaip greitai, taupant laiką ir panaudojant turimus drabužius, galima jais pasikeisti ir visiškai pakeisti savo stilių“, - entuziastingai nuteikia I. Stonkuvienė.

Keičiant dvynių dėvimus aksesuarus, avalynę bei švarkelius, sukuriami du nauji, skirtingi stiliai. „Tai labai greitas ir paprastas pasikeitimas moterims ir merginoms, kurios yra veiklios ir užsiėmusios. Dienos metu išėjusios oficialiai apsirengusios į darbą ar darbo pokalbį, jos niekada negali žinoti, kas jų laukia vakare“,- patirtimi dalinasi moteris. Galbūt vakare draugės pakvies pašėlti į vakarėlį, o gal antroji pusė pasiūlys ilgą pasivaikščiojimą gamtoje? Tiesiog pakeitus kelis akcentus, tokius kaip rankinė, šalikėlis ar bateliai, galite pakeisti savo oficialų įvaizdį į sportišką, laisvalaikio stilių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Deichmann Avalynė
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt