Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„ShoppingNightOut“ geografija plečiasi – vyks 5-iuose miestuose

„Shopping Night Out“ akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Shopping Night Out“ akimirka
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Prieš trejetą metų Lietuvoje startavęs naktinio apsipirkimo renginys „ShoppingNightOut“ šį rudenį turi gerų naujienų – pirmąjį spalio penktadienį ypatingais projektais, kolekcijomis ir pasiūlymais bus palepinti ne tik Vilniaus, bet ir kitų Lietuvos miestų mados mylėtojai. Naktinis apsipirkimas šurmuliuos taip pat ir Kauno, Klaipėdos, Šiaulių bei Panevėžio senamiesčiuose.

Pasak renginio organizatorės Ievos Vainaitės, jokia paslaptis, kad Lietuvoje ilgai buvo jaučiama regionų atskirtis. Jos manymu, atsirastų ne vienas mažesnių miestų gyventojas, dūsaujantis, kad išskirtinai stilingai gali rengtis tik didmiesčių gyventojai.

Tačiau dabar, pasak I.Vainaitės, tikroji mada atkeliauja ir į regionus: „Kalbu ne apie masę ir jos mėgstamus prekės ženklus, o apie išskirtinį stilių ir ypatingus kūrėjų darbus. Ar pastebėjote – mažesniųjų miestų senamiesčiuose vėl įsižiebusį gyvenimą, pasitempusias moteris, ieškančias jų žavesį atskleidžiančių detalių? Vyrų norą atrodyti kitaip ir išsiskirti iš minios? Ši tendencija artima ne tik Vilniui, bet ir Kaunui, Klaipėdai, Šiauliams, Panevėžiui.“

Spalio 7 dieną vyksiantis renginys „ShoppingNightOut“ šį kartą apims Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio senamiesčiuose įsikūrusias boutique parduotuves. Nakties apsipirkime stiliaus idėjomis ir patarimais dalinsis prekės ženklo „2ru2ra“ įkūrėja, TV projektų stilistė Olga Filatova-Kontrimienė.

Renginio organizatorių nuotr./Olga Filatova-Kontrimienė
Renginio organizatorių nuotr./Olga Filatova-Kontrimienė

Pasak renginio ambasadorės, bet kuris žmogus yra nuolatiniame individualaus stiliaus formavimosi procese – netgi tas, kuris mano save jau seniai atradęs. „Drabužiai ir visa žmogaus išorė teikia informaciją apie jo pomėgius, išpažįstamas vertybes, gebėjimą jausti laiko dvasią“, – teigia O.Filatova-Kontrimienė. Pasak dizainerės, apsipirkimas ir garderobo atnaujinimas džiaugsmą teikia kone kiekvienam, tačiau šį procesą dažniausiai komplikuoja laiko ir parduotuvių stoka. „ShoppingNightOut“ eliminuoja bent vieną iš šių trukdžių“, – pastebi kūrėja.

Artėjančio renginio lankytojai bus lepinami ne tik žinomų Lietuvos dizainerių, bet ir vadinamųjų mados chuliganų išskirtine kūryba bei patarimais, kaip atrodyti stilingai. Jų laukia patrauklios nuolaidos ir viliojantys pasiūlymai, įpinti į smagius žaidimus. Pavyzdžiui, orientaciniame žaidime šiemet bus galima laimėti trijų puikiai žinomų Lietuvos dizainerių kurtas sukneles iš unikalios „Magnum“ kolekcijos „Išlaisvink žvėrį“ bei O.Filatovos-Kontrimienės specialų prizą.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„Shopping Night Out“ akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„Shopping Night Out“ akimirka

„ShoppingNightOut“ šventė vyksta du kartus per metus. „Tai puiki proga racionaliai atnaujinti savo garderobą ir linksmai praleisti laiką“, – teigia organizatoriai. Kas kartą savotiškais renginio ambasadoriais tampa profesionalūs stilistai, padedantys lankytojams susigaudyti painiose pasiūlos pinklėse.

Į renginį nuolat įsitraukia ir gastronomijos pasaulio atstovai, paruošdami madingą meniu lankytojams. Šventės metu bruzda ne tik restoranai ir kavinės, bet ir grožio paslaugas teikiančios vietos, parfumerijos meistrai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„Shopping Night Out“ akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„Shopping Night Out“ akimirka

Pirkinių nakties metu iki pat vidurnakčio už senamiesčio parduotuvėlių prekystalių šypsosi ir klientus pasitinka patys drabužių kūrėjai. Ne pirmus metus iš eilės čia skamba daugybės žinomų prekių ženklų pavadinimai: „Julia Janus“, „Diana Vapsvė“, „V2 Concept Store“, „Madress“ ,„Le Muse“, „Unlabel“, „Adatytė“, „AKUKU UNIFORM“, „Pando Wear“, „Moustache boutique“ , „Uoga Uoga“, „Locals.lt“, „Optikos pasaulis“, „ Apple of Eve“.

Džiugina ir naujų vardų prisijungimas iš visų penkių Lietuvos didžiųjų miestų: „Make My Day“, „About“, „Koko boutique“, „Livi design“, „Kartu“, „Closté Clothes Boutique“, „Lighthouzas“, „Baltas ir butikas“, „La Reina“, „Efektas kaukė“, „Kopa“, „Herkaus galerija“, „Stiklė“, „Wapsva“, „ELER“, „Zuikio pasaka“, „Zuffy boutique“, „Fairy house“, „Piewa“, „Gerry Weber“ ir kiti.

Naktinio apsipirkimo banga 2009 metais atsirito iš Niujorko, kai miestiečiai buvo skatinami pirkti tam, kad palaikytų mados industriją sunkesniu ekonominiu laikotarpiu. Šis renginys išsiplėtė į 16 šalių, o 2010 metais išsitęsė net iki 8 dienų.

Daugiau informacijos apie naktinį ir stilingą bruzdesį, jo programą ir ypatingus parduotuvių pasiūlymus galima rasti ČIA. ​

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mada
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt