Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sportiniai bateliai – bėgti nuo blogo oro, boso, buvusio vaikino ar pyragėlio

Batelių kolekcija
OKTO Photography nuotr. / Batelių kolekcija
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

„Catch me if you can“ – pagauk, jei gali – kviečia avalynės ir aksesuarų „emillion“ kūrėja Emilija Juršėnienė, pristatanti naują sportinių batelių liniją asmenybėms, kurios vertina kokybę ir mėgaujasi gyvenimu. Bėgti galima nuo visko – pradedant bosu, baigiant pyragėliu.

„Pabėkime spalvingai ir patogiai nuo to, kas gadina gyvenimą. Gal tai buvęs vaikinas, kuris įkyriai primena apie save, gal tai viskuo nepatenkintas bosas, gal tai permainingas lietuviškas oras, o gal tiesiog pyragėlis, kuris, bent jau mane, nuolat vilioja“, – sako dizainerė Emilija, tikinti, kad bėgti nuo „blogybių“ galima žaismingai, nesislapstant ir besimėgaujant.

Naujosios sportinių batelių linijos centre – keturi modeliai. Rankų darbo, baltais platforminiais padais, natūralios odos, dekoruoti su spalvota zomša ir laku, kad būtų linksmi ir „su charakteriu“, taip pat – patogūs. Sportinių batelių koloritas subtilus, su spalviniais elementais, siekiant išlaikyti modernios klasikos liniją.

„Moteris, kuri yra užsiėmusi, energinga, lekia į darbą, į susitikimą, o iš jo – išgerti kavos su drauge ar nusipirkti suknelės, po to grįžta į darbą ir vėliau – pavakaroti su draugais ar mylimuoju, turi atrodyti išskirtinai, elegantiškai ir jaustis patogiai. Sportinius batelius kūriau tam, kad padėtų miesto asmenybei taip jaustis“, – pasakoja dizainerė.

„Catch me if you can“ idėją iliustruoti ėmėsi „OKTO photography“. Pasirinktas bėgančių kojų motyvas. Judesio formos įrėmintos spalviniuose fonuose. Nuotraukose – pati dizainerė Emilija Juršėnienė.

„Man tai buvo itin smagi patirtis. Fotosesijos metu avėdama kiekvieno modelio batelius – galvojau ir apie tai, nuo ko bėgu, su kokia spalva man tai asocijuojasi ar kokia spalva padėtų tai padaryti smagiau“, – teigia lietuviško prekių ženklo kūrėja.

OKTO Photography nuotr.
OKTO Photography nuotr.

Bėgti nuo buvusio vaikino – pasirinktas smaragdinis žydras fonas, nukreipiantis į šviesią ateitį, šviežumą ir laisvę.

OKTO Photography nuotr.
OKTO Photography nuotr.

Bėgti nuo blogo oro – geltonas fonas, nes tai saulė.

OKTO Photography nuotr.
OKTO Photography nuotr.

Bėgti nuo blogo boso – asocijuojasi su stresine aplinka ir pilka spalva.

OKTO Photography nuotr.
OKTO Photography nuotr.

Bėgti nuo pyragėlio – ciklamenas, fuksija, nes ši spalva kūrėjai atrodo skaniausia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt