Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

50 jaukiausios rudens spalvos derinių, vertų nukopijuoti

Rudens deriniai
Vida Press nuotr. / Rudens deriniai
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Ruda? Daugelis šią spalvą asocijuoja su ne pačiais maloniausiais dalykais ar laiko ją tiesiog nekomplimentiška. Spalvų psichologijoje ruda turi vieną iš puikiausių charakteristikų: manoma, kad rudą renkasi draugiškos, patikimos, stabilios, elegantiškos, brandžios ir išmintingos asmenybės. Gyvenime tai – kavos, šokolado, tįstančios karamelės, rudojo cukraus, pyrago, medienos, natūralios išdirbtos odos, kašmyro, strazdanų ir ugniaplaukių spalva.

Visiškai natūraliai ruda tampa rudeniško vaizdo pro langus spalva.

Vida Press nuotr./Evangelie Smyrniotaki
Vida Press nuotr./Evangelie Smyrniotaki

Ruda yra šilta ir jauki kaip pledas, po kuriuo sofos kampe susiraičiusios šildomės kava su pienu, glostydamos rainą murkiantį katiną.

Ruda spalva yra kelių spalvų rezultatas – oranžinės, žalios, geltonos, violetinės, mėlynos, raudonos – atspalvis keičiasi priklausomai nuo dominuojančios spalvos. Šviesios, smėlinės rudos laikomos neutraliomis, ryškios rudos – terakotos, sodrios plytų, šokoladinės yra stiprios spalvos, kurioms tinka tiek neutralių, tiek stipresnių spalvų kompanija.

Vida Press nuotr./Darja Barannik
Vida Press nuotr./Darja Barannik

Rudens–žiemos kolekcijose tai viena mėgstamiausių dizainerių spalvų. Prabangi ir elegantiška, ruda buvo ypač populiari tarp mados mėnesio svečių. Kaip ją derinti? Šiltą rudą gatvės pamaivos derino su balta, denimo mėlynomis. Stiprias rudas – su pilkais atspalviais ir ryškios spalvos – žalios, raudonos, oranžinės, geltonos (iš ko padaryta ruda) – akcentais. Toniniai (skirtingų tos pačios spalvos atspalvių) rudos deriniai – ypač elegantiški ir modernūs.

Vida Press nuotr./„Max Mara“ ruduo / žiema'17
Vida Press nuotr./„Max Mara“ ruduo / žiema'17

Galerijoje – rudens spalvų deriniai.

www.lauralatour.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt