Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrų mados savaitė Florencijoje: madingi jaunuoliai, madingi ir senjorai

Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Uomo“
Vida Press nuotr. / Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Uomo“
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Jeigu galvojate, kad vyrų mada – tai turtingų verslininkų ir jų paveldėtojų reikalas – stipriai klystate. Šią savaitę vykstanti 89-oji Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Immagine Uomo“ teigia priešingai. Mada ir stilius nepaklūsta pinigų kiekiui. Vyrų mada – tai madingas įvairių kartų sambūvis. 

Jeigu madingai rengėsi jūsų senelis, madingas bus ir jūsų tėvas, o galiausiai ir jūs pats nestokosite stiliaus pojūčio.  

„Pitti Generation(s)“ – Pitti karta (-os) – toks šios vyrų mados savaitės leitmotyvas. Ją geriausiai perteikia kunigaikščių Medici tvirtovės „Fortezzza da Basso“ fasado sienelė. Bespalvė, juoda-balta-pilka, tarsi senų fotografijų albumas, tačiau į jį verta įsižiūrėti: barzdotas dendis, jaunuolis ir senolis raukšlių išvagotu veidu. Tarp šių personažų yra tik vienas skirtumas – amžiaus.  O visa kita – stiliaus reikalai. 

Vida Press nuotr./Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Uomo“
Vida Press nuotr./Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Uomo“

Juos aiškina madų kolekcijos ir 1205 prekės ženklai, vadinamieji „brendai“.  Didesnė pusė – itališki, bet netrūksta ir užsieniečių, kurie nori diktuoti mados tendencijas stipriajai lyčiai. 

Anksčiau vyrų madą Italijoje diktavo Milano vyrų mados savaitė. Tačiau Florencija, „Gucci“ prekės ženklo gimtasis miestas, buvusi Didžiosios Toskanos kunigaikštystės sostinė gerokai paaugo: 35 tūkstančiai mados fanų peržengs „Fortezza da Basso“ vartus.

Florencijos mados savaitėje akredituota keturi šimtai žurnalistų, o „Pitti Immagine Uomo“ neketina nusileisti Milanui. 

 Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Immagine Uomo“
Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Immagine Uomo“

„Brunello Cucinelli“, „Guess“, „Blauer“, „Marina Militare“, „Roy Roger‘s“,  „Colmar“, „Furla“, „Patrizia Pepe“,„Massimo Rebecchi“, „Antony Morato“ – vyrų mados ir aksesuarų ženklai interpretuoja stilingos vyrų kasdienybės pasaulį. Paltai, kostiumai, džinsai, marškiniai, apatinis trikotažas, kojinės, pižamos, skrybėlės, laikrodžiai, peteliškės ir daugybė kitų šiuolaikinio vyro mados atributų.  

 Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Immagine Uomo“
Florencijos vyrų mados savaitė „Pitti Immagine Uomo“ dalyviai

Ketvirtadienį, sausio 15-ąją Elaima.lt skaitykite Jurgos Jurkevičienės interviu su Italijos sosto paveldėtoju. Apie ką? Apie madingas pižamas! 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt