Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Žavios, stilingos, charizmatiškos mados pasaulio mamos

Mados redaktorė Carine Restoin-Roitfeld su dukra Julia Restoin-Roitfeld
Vida Press nuotr. / Mados redaktorė Carine Restoin-Roitfeld su dukra Julia Restoin-Roitfeld
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Nors podiumu dažnai žengia mergaičiukės, kurioms dar reikia mamų globos, neužtektų ir abiejų rankų pirštų suskaičiuoti modelius, sėkmingą karjerą derinčius su motinyste. Taip pat puikiai tarp darbo „būti mama“ ir kūrybinių ambicijų laviruoja ir žinomos dizainerės, žvaigždžių stilistės, didžiųjų mados leidinių redaktorės.

Žinoma, modeliai vaikų paprastai susilaukia karjerai einant į pabaigą, kai blaškymąsi po atrankas ir skraidymą iš vienos mados sostinės į kitą, keičia sėslesnis gyvenimo būdas. Vaikų turinčios manekenės-veteranės podiumu paprastai žengia išskirtinėmis progomis ir dažniau dirba fotomodeliais, tampa žinomų mados namų veidais ar reklamuoja grožio produktus. 

Ko gero, gausiausią atžalų būrį turinčiu modeliu galima būtų išrinkti iš Rusijos kilusią Natalią Vodianovą. Su pirmuoju vyru britu Justinu Portmanu ji susilaukė 3 atžalų, o 2014 metais savo naujajam gyvenimo vyrui Antoine’ui Arnault padovanojo sūnų Maximą. N. Vodianova iki šiol tebėra aktyvi mados savaičių viešnia, reklaminių kampanijų veidas, ji taip pat užsiima labdaringa veikla.

Vida Press nuotr./Supermodelis Natalia Vodianova su vaikais
Vida Press nuotr./Supermodelis Natalia Vodianova su trimis pirmaisiais vaikais

Keturių vaikų mama yra ir dizainerė Stella McCartney. Ši produktyviai dirbanti, žvaigždžių ir Europoje, ir JAV mėgstama dizainerė netgi turi drabužių vaikams liniją, aktyviai bendradarbiauja su kitais prekės ženklais.

Vida Press nuotr./Dizainerė Stella McCartney su vaikais
Vida Press nuotr./Dizainerė Stella McCartney su vaikais

Jei jaunutės aktorės ar modeliai įvairiuose renginiuose pozuoja su savo antrosiomis pusėmis ar kolegomis, tai kiek vyresnės mados industrijos žvaigždės į kompaniją gali pasikviesti ir savo atžalą. Pavyzdžiui, amerikietiškojo VOGUE vyriausioji redaktorė Anna Wintour įvairiuose renginiuose dažnai lankosi su dukra Bee Shaffer. Itin artimas ryšys su dukra Julia sieja ir dar vieną mados redaktorę Carine Roitfeld.

Vida Press nuotr./Mados redaktorė Anna Wintour su dukra Bee Shaffer
Vida Press nuotr./Mados redaktorė Anna Wintour su dukra Bee Shaffer

Fotografai itin mėgsta ir dar vieną mamos ir dukros duetą - buvusią Micko Jaggerio žmoną Jerry Hall - praeityje garsų modelį ir aktorę - su dukra modeliu Georgia May Jagger. 

Vida Press nuotr./Buvęs modelis Jerry Hall su dukra modeliu Georgia May Jagger
Vida Press nuotr./Buvęs modelis Jerry Hall su dukra modeliu Georgia May Jagger
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Mama Mada
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt