Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

13 klaidingų frazių, kuriomis kadaise tikėta

Susimąsčiusi moteris
AOP nuotr. / Susimąsčiusi moteris
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Ne viskas, ką mums kalė į galvas tėvai, mokytojai ir vyresnės draugės, kaip vėliau pasirodė, buvo tiesa... Metams bėgant visos pamažu atsikratome svetimų nuostatų, na, bent jau nebepriimame jų už gryną pinigą.

1. Čia jie tau taip dėmesį rodo!

Tikrai? Verčia į pusnis, tampo už plaukų ir spardo kuprinę? Tikrą dėmesį rodė tik tas nuoboda moksliukas, kuris visada duodavo nusirašyti ir paskolindavo smulkių bandelei su cinamonu. Bet ne tie, agresyvieji.

2. Būk aukščiau viso to

Nesiskųsk, nieko netrukdyk dėl smulkmenų ir nebandyk atsikirsti. Merginos ir moterys, kurios niekaip nereaguoja į patyčias nėra „save gerbiančios“ – greičiau atvirkščiai.

3. Svarbiausia – gerai mokytis!

Tikrai svarbiausia? Ir ypač ne gerai, o geriausiai? Lyginant su kuo? Ir ko mokytis svarbiausia? Visai gyvenime nepraversiančių dalykų ar to, kas jums būtina?

Shutterstock nuotr./Studentės paskaitoje
Shutterstock nuotr./Studentės paskaitoje

4. Didelė krūtinė užauga nuo tešlos

Tuo tikėdamos plokščios kaip lentos mergaitės uoliai išlaižydavo pyragų tešlos dubenis... Jei tai būtų teisybė, visos profesionalios kepėjos dėvėtų F dydžio liemenėles.

5. „Niekada nieko neprašykite!. Niekada ir nieko. Ypač iš tų, kurie už jus stipresni.Patys pasiūlys ir patys viską duos“.

Gal net pasibraukėte šią M.Bulgakovo frazę iš „Meistro ir Margaritos“? Ir ką gi – ar daug buvo tų, kurie atspėjo jūsų norus, atėjo ir viską atnešė ant lėkštutės?

6. Pravartu turėti negražią draugę

Taip patarti gali tik ta, kuri yra įsitikinusi, jog svarbiausias moters tikslas  – greitai susimedžioti vyrą. Bet vyrų ir moterų grožio beigi patrauklumo suvokimas šiek tiek skiriasi, tad yra šansas, kad gražuolė išsižiojusi stebės, kaip jos pilka, stora ir nė iš tolo jai esą neprilygstanti draugė išsiveda patį šauniausią kavalierių.

Pravartu turėti negražią draugę – taip patarti gali tik ta, kuri yra įsitikinusi, jog svarbiausias moters tikslas greitai susimedžioti vyrą.

7. Tikra meilė – tai kai aistra apakina, stogas nučiuožia, o pilve drugeliai skraido

Dažniausiai tai būna tik staigus ir trumpas susižavėjimas.

8. Moteris atrodo taip, kaip jaučiasi

Jei tai būtų tiesa, kosmetikos pramonė jau seniai būtų bankrutavusi.

9. Kelias į vyro širdį – per skrandį

Bet jei gerai jam apsuksite galvą, dėl skrandžio stengtis nebereikės.

Fotolia nuotr./Pora dalinasi maistu
Fotolia nuotr./Pora

10. Kai numesiu svorio, tada...

Pirmiausia – nenumesite, nes tai sau sakote jau penktus metus. O netgi jei numesite, nesvarbu. Nieko neatidėliokite – gyvenkite dabar ir sugyvenkite su tokia savimi, kokia esate.

11. Pavydi – reiškia myli

Pavydi – reiškia nepasitiki savimi ir jumis. Ir kuo pavydas didesnis, tuo mažiau jis bendro turi su meile.

12. Su manimi jis pasikeis

Mat jo pirmoji buvo isterikė, antroji – lengvabūdė, o trečioji galvojo tik apie pinigus. Nepasisekė jam su moterimis, užtat dabar, kai turi mane, jis taps kitoks. Kur gi ne... Vyrai nesikeičia – neverta imti pusfabrikačio ir tikėtis jį paversti tikru produktu.

13. Jie tik draugai

Seni. Nuo mokyklos laikų. Užtat turi apie ką pasikalbėti kas savaitę bare iki antros nakties. Tikite tuo?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt