Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką miego pozos sako apie santykius?

Pora
Vida Press nuotr. / Pora
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Kaip dažniausiai miegate su mylimuoju: atsisukę vienas į kitą, o gal susiglaudę nugaromis? Klausiame neatsitiktinai, nes miegojimo poza gali nemažai pasakyti apie jūsų santykių kokybę.

Bent jau taip teigia profesorius Richardas Wisemanas, išanalizavęs partnerių miegojimo ypatumus.

Nustatyta, kad apie 42 proc. sutuoktinių miega nusigręžę vienas nuo kito, 31 proc. – atsisukę į tą pačią lovos pusę ir tik 4 proc. – vienas į kitą. Apie 12 proc. partnerių miega nutolę vienas nuo kito ne daugiau nei 2,5 cm atstumu ir tik 2 proc. – 76 cm.

Tyrimas atskleidė, kad ekstravertai mėgsta būti arčiau savo mylimųjų, o kūrybiški asmenys dažniau renkasi dešinę lovos pusę.

Tyrimas atskleidė, kad ekstravertai mėgsta būti arčiau savo mylimųjų, o kūrybiški asmenys dažniau renkasi dešinę lovos pusę. 

Tikriausiai nesunku nuspėti, kurie mylimieji yra laimingesni ir artimesni: 86 proc. šalimais miegančių porų teigė esančios laimingos, lyginant su 66 proc. partnerių, kurie linkę lovoje išlaikyti didesnį atstumą. Tačiau vienas svarbesnių santykių kokybės rodiklių – ar partneriai liečia vienas kitą miegodami.

TAIP PAT SKAITYKITE: Apie kokius negalavimus praneša sapnai?

Net 94 proc. sutuoktinių, kurie lietėsi lovoje, teigė esantys patenkinti savo santykiais, lyginant su 68 proc. partnerių, kurie miegojo be jokio fizinio kontakto. Tyrimas taip pat atskleidė, kad ekstravertai mėgsta būti arčiau savo mylimųjų, o kūrybiški asmenys dažniau renkasi dešinę lovos pusę. 

Vida Press nuotr./Mieganti pora
Vida Press nuotr.

Santykių kokybei svarbi ne tik miegojimo poza, bet ir jo kokybė. Turbūt sutiksite, kad po bemiegės nakties būname daug dirglesnės, tad nenuostabu, kad bloga nuotaika galime užkrėsti ir partnerį. Nustatyta, kad blogai miegoję mylimieji tą dieną daug daugiau pykstasi ir nenoriai ieško kompromisų. Todėl jei jaučiate, kad jums trūksta poilsio, geriau susilaikykite nuo komentarų, galinčių išprovokuoti ginčą, ir svarbesnius klausimus atidėkite šviesesniam rytojui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt