Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karštieji taškai: vyrų ir moterų erogeninių zonų žemėlapiai

N-18
Pora lovoje
Vida Press nuotr. / Pora lovoje
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Kad ir ką bekalbėtume, visų į aistros glėbį puolančių porų siekiamybė yra orgazmas. O nuvesti į jį gali labai skirtingi keliai bei takeliai. Vieni dumia greitkeliu, kiti linkę paklaidžioti, stabtelėti, patyrinėti apylinkes. Svarbiausia, kad pasirinktas maršrutas būtų malonus abiem. Tad siūlome atšviežinti žinias ir pasikartoti kelių, vedančių didžiojo O link, taisykles.

Apie erogenines zonas privalo žinoti kiekvienas suaugęs žmogus, susiruošęs į karštą pasimatymą. Be jų pasiekti orgazmą yra tas pats, kas tikėtis nuo Vilniaus iki Klaipėdos nulėkti automobiliu, neturinčiu pavarų dėžės.

Geram meilužiui nebūtina turėti milžiniško pasididžiavimo, o vyro svajonių moteriai – silikoninės krūtinės. Ne dydis svarbiausia. Tačiau mokėti orientuotis karštųjų taškų, priartinančių laimės viršūnę, žemėlapyje iš tiesų svarbu. Pateikiame jums keletą nuorodų.

JOS ypatingosios zonos

Lūpos
Naujausi tyrimai rodo, jog moterims užtenka lengvo pakštelėjimo, kad „įsijungtų“ malonumo centrai smegenyse. Tik neskubėkite: prieš paleisdami į darbą liežuvį, pradėkite nuo švelnių bučinių lūpomis.

Ausys
Kai kurie seksologai teigia, kad auskarai, pažeidžiantys ausyse esančių nervų galūnėles, šias zonas padaro jautresnes. Tad švelnus ausų kramsnojimas gali suteikti labai malonių pojūčių.

Kaklas
Šioje srityje yra daug receptorių, kurie iškart reaguoja į lengvus bučinius ir jaudinantį partnerio alsavimą. Viena jautresnių vietų – užpakalinė kaklo sritis žemiau plaukų linijos. Aistringas šios vietos bučiavimas gali jus netikėtai nustebinti.

Vida Press nuotr./Pora lovoje
Vida Press nuotr.

Speneliai
Lengvas šių „įjungiančių“ malonumą „mygtukų“ gnaibymas aktyvina tas pačias smegenų sritis, kurios sužadinamos masturbacijos metu, ir sukelia panašų erotinį pojūtį. Tiesa, kiekvienos moters spenelių jautrumas gali gerokai skirtis, tad, pavyzdžiui, juos čiulpti iš pradžių reiktų gana atsargiai.

Aureolės
Oda aplink spenelius neturi tiek daug nervų galūnėlių, kiek pats apskritimo centras, tačiau šių vietų nereikėtų pamiršti. Subtilus aureolių gnaibymas gali būti net efektyvesnis už atsargų glamonėjimą.

Klitoris
Tai itin jautri vieta, todėl prie jos geriau artėti neskubant. Iš pradžių verta atlikti lengvą apšilimą: paglamonėti vidines šlaunų puses ar pilvą prieš pereinant prie šio mažo geismų vulkano. Kai jau moteris susijaudins, subtilūs sukamieji judesiai bus tai, ko reikia.

Makštis
Ji turi dvi skirtingo jautrumo sritis. Priekinė dalis geriausiai reaguoja į lengvus prisilietimus, švelnius vibruojamuosius judesius, o kuo giliau, tuo daugiau reikia spaudimo ir jėgos. Pirštai šiam darbui taip pat tinka.

Sėdmenys
Greičiausiai neatkreipėte dėmesio, tačiau makšties ir sėdmenų kaimynystė yra artimesnė, nei manote: analiniai nervai turi bendrą sieną su G tašku. Jei norite analinio sekso, pradėkite jį švelniais sukamaisiais judesiais. Ir būtinai naudokite lubrikantą.

Vida Press nuotr./Pusnuogė moteris
Vida Press nuotr.

JO ypatingosios zonos

Ausys
Tai gana jautri vyro erogeninė zona, kurios neverta aplenkti, jei norite kelionę į viršukalnę jam padaryti kuo malonesnę. Pamėginkite žaismingai krimsčioti išorinį ausies kraštą. Šis veiksmas, lydimas aistringo kvėpavimo, tikrai priartins jį prie orgazmo.

Lūpos
Pradėkite po truputį, neskubėkite. Iš pradžių lėtai paglostykite lūpas liežuviu, atsargiai krimstelkite apatinę, o jau tada užeikite vidun. Aistringas bučiavimasis padidina dopamino, kuris dar vadinamas laimės hormonu ir yra atsakingas už pasitenkinimo būseną, kiekį smegenyse.

Kaklas
Lieskite lūpomis kaklą. Neatitraukdamos jų galite netgi mormorando padainuoti jūsų meilės dainos motyvą – tokios vibracijos turėtų dovanoti jam nepaprastų pojūčių.

Vida Press nuotr./Pora lovoje
Vida Press nuotr.

Speneliai
Jiems irgi reikia dėmesio. O geriausia, kai dėmesys dvigubas. Kol ranka glamonėsite varpą, lūpomis galite „pasikalbėti“ su speneliais. Atsakymo netrukus sulauksite. Ten, apačioje.

Sėdmenys
Seksologai prostatą dar vadina vyriškuoju G tašku. Kai kuriems pakanka vien tokios stimuliacijos, kad pasiektų orgazmą. Prostatos ieškokite įkišusios pirštą į išangę – spauskite jį į pilvo pusę, kol apčiuopsite graikinio riešuto dydžio iškilimą. Nepamirškite lubrikanto.

Varpos kūnas
Niekam nepatinka suglebusios rankos paspaudimas – čia ši taisyklė irgi galioja. Kadangi varpos akytkūniai, kurie erekcijos metu prisipildo kraujo, yra po oda, vyrai pirmenybę teikia tvirtam prisilietimui.

Varpos galvutė
Savo jautrumu varpos galiukas panašus į klitorį, ypač jautrus apatinis jos kraštas, tad būkite švelnios. Šios vietos stimuliavimas vyrui sukelia milžinišką malonumą. Galite tai daryti ir pirštais, sudėjusios juos O raide.

Vida Press nuotr./Pora lovoje
Vida Press nuotr.

Kapšelis
Jis neretai pamirštamas, o be reikalo. Siaura siūlė tarp sėklidžių – tarsi liftas, gabenantis į pasitenkinimą. Ypač jeigu tai įžanga į felaciją. Viena ranka laikydamos kapšelį, kita pirštais atsargiai „pasivažinėkite“ šiuo „liftu“. Įspūdžiai nepakartojami.

Tarpvietė
Vyro tarpvietė dvigubai ilgesnė nei moterų, todėl neignoruokite jos. Šiai vietai užtenka ir trumpų glamonių, o neįtikėtinų pojūčių užplūs, jei stimuliuosite ją prieš pat orgazmą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt