Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl meilužis seksualesnis už sutuoktinį?

Pora miegamajame.
123RF.com / Pora miegamajame.
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Kodėl moterys taip romantizuoja meilužius? Vien jau tame žodyje slypi aistra, meilė, jausmai, ne taip, kaip valdiškame „sutuoktinis“. Tačiau meilužis irgi galbūt yra kažkieno sutuoktinis... Apie tai svarsto seksologė Catherine Blanc.

Terminas „meilužis“ tarsi pabrėžia seksualinę santykių prigimtį. Būtų keistoka rinktis meilužį vadovaujantis kitais kriterijais, tuo labiau jam nejausti jokios erotinės traukos. Taigi, meilužis – seksualus, net jei negražus. Galbūt kažkam kojas pakerta jo žvilgsnis, balsas, kvapas. O gal keri pasitikėjimas savimi, kuriuo jis jūsų siekia, ar sugebėjimas išklausyti.

Bet kuriuo atveju, jis seksualus, o ištirpusi moteris pasiruošusi viskam. Ji gali mylėti jį už savybes, kurių vyras net neturi, kankintis, negalėdama kiekvieną dieną jo matyti, peržengti visas moralės normas ir numoti ranka į savo santuoką.

Visuomenės akyse vyras, kurio žmona ieško intymių malonumų kito glėbyje, laikomas seksualiai nepatraukliu ir nevyrišku.

Įdomu palyginti vyrą ir meilužį. Ar būtinai reikėtų vyrą laikyti mažiau seksualiu, kad būtų galima pateisinti savo aistrą meilužiui? Ar gali būti savas vyras priežastis žmonos neištikimybei? Tokia prielaida padėtų geriau suprasti apgautojo vyro pyktį: visuomenės akyse vyras, kurio žmona ieško intymių malonumų kito glėbyje, laikomas seksualiai nepatraukliu ir nevyrišku.

Bet nejaugi meilužis iš tikrųjų toks erotiškas ir vyriškas, kad moteris dėl jo gali rizikuoti rimtais santykiais? O gal visa esmė – smalsumas patirti, kad vis dar esi geidžiama, paieškoti naujų pojūčių, kurie kyla pajutus susidomėjusį svetimo vyro žvilgsnį? Tuomet nepastebima jo trūkumų, o gal net ir vyriškumo stokos. Ar galima jausti žmogui seksualinį potraukį, nepasitelkus savo fantazijos?

Vida Press nuotr./Meilužiai
Vida Press nuotr./Meilužiai

Meilės santykiuose realybė ir iliuzijos dažnai susipynusios. Be to, vertėtų nepamiršti, kad tie „neprilygstamieji“ meilužiai irgi yra kažkieno vyrai...

Meilužis – ne tas žmogus, kuris „geresnis“ už vyrą, jis tiesiog „kitas“. Jis tepaskatina partnerę kitaip pažvelgti į save ir savo seksualumą. Moteris meilužį priima kaip „užkariautoją“, todėl jis leidžia jai įkūnyti užslėptus troškimus, o štai savas vyras jai asocijuojasi su „pareiga“.

Meilės pasimatymų erotizmą stiprina slaptumas ir intriga. Vyro ar meilužio patrauklumas moteriai dažniausiai nepriklauso nuo jo vyriškų savybių – ją žavi tai, ko tam tikru gyvenimo momentu trūksta: tvarkingo, stabilaus šeimyninio gyvenimo ar nuotykių su pavojaus šleifu.

Vida Press nuotr./Meilužiai
Vida Press nuotr./Meilužiai

Taigi, savas vyras gali visiškai nesuvokti, kad jo seksualinis statusas šeimoje pasikeitė – juk jis, vos peržengęs namų slenkstį, irgi sulaukia dėmesio iš kitų moterų ir netgi vaidina jam galbūt įprastą vilioklio vaidmenį...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt