Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kuo skiriasi seksas su skirtingo amžiaus vyrais?

N-18
Pora lovoje
Vida Press nuotr. / Pora lovoje
Šaltinis: 15min.lt
0
A A

Sekso malonumai tam tikrais gyvenimo etapais gerokai skiriasi – tiek vyrams, tiek moterims. Bet tai tampa aišku irgi, tik metams bėgant. Nebandysime jums įteigti, kad seksas tik su tam tikro amžiaus vyrais bus pats įsimintiniausias, spręskite pačios...

20-mečiai. Seksas su jais turi privalumų. Tokio amžiaus vyrai tik pradeda susipažinti su intymiosiomis paslaptimis ir nori išbandyti VISKĄ! Seksas su dvidešimtmečiu bus galingas, ryškus ir atimantis visas jėgas, taigi būkite pasiruošusi, kad po meilės akto jausitės kaip žuvis, išmesta į krantą. 

Ką jie galvoja? „Na, turėjau keletą panų, bet tai nereiškia, kad tai mane tenkina. Norisi didesnės įvairovės, o be to – pateisinti tų visų gražių, manęs laukiančių, moterų viltis...“

30-mečiai. Jie jau pabandė beveik viską ir vertina seksą kaip gerai išlaikytą vyną. Seksas su trisdešimtmečiu nebus greitas, o ir malonumą patirsite maksimalų. 

Ką jie galvoja? „ Galvoju ne tik apie tai, kaip greičiau pasiekti orgazmą, bet ir apie tai, ką jaučia mano partnerė. Labai svarbu abiems patirti orgazmą“. 

40-mečiai. Toks vyriškis jau gerokai išstudijavo intymiąją gyvenimo pusę, tad jį pamaloninti gali būti šiek tiek sudėtinga. Na, bent jau reikės gerai pasistengti. Tuo labiau, kad jis lytinį aktą kartais vertina kaip monospektaklį, kuriame vaidina jis ir tiktai jis. 

Ką jie galvoja? „ Ojojoj, per savo gyvenimą jau nemažai prisižaidžiau, tegul dabar moteris stengiasi, kad jausčiausi devintame danguje“. 

50-mečiai. Seksas jiems – jau pasiekimas. Kuo dažnesnis – tuo daugiau tų pasiekimų. Na, bet su 50-mečiais, jeigu ką, bent jau galima įdomiai pakalbėti...

Ką jie galvoja? „ Manau, kad esu pakankamai geros formos, taigi, galėčiau patenkinti bet kokio amžiaus moterį“. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt