Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Noriu iš gyvenimo daugiau. Kodėl nepavyksta?

Liūdna moteris
Liūdna moteris
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Turbūt dažna pasvajoja, kaip būtų nuostabu dirbti geresnį darbą, susirasti mylimą žmogų ar tiesiog iš pilkos pelytės virsti įspūdinga gražuole. Tačiau neretai gražiausios svajonės taip ir nugula mūsų slapčiausiuose širdies kampeliuose. Ir mes liaujamės jomis tikėti, o kartu ir jų siekti.

Kodėl? Manome, kad nesame jų vertos? Jau per vėlu? Pritrūkstame ryžto ir drąsos? Ar paprasčiausiai aptingstame?

Ir tada imame save teisinti tokiais argumentais: visi geri vyrai jau vedę, būnant mano amžiaus neįmanoma sulieknėti, be pažinčių susirasti gerą darbą – beviltiška ir t. t. Žinoma, yra gyvenime fatališkų aplinkybių ir atsitiktinumų, tačiau, gerai pagalvojus, net ir jie mus ištinka tada, kai būname jiems pasiruošusios ir nusiteikusios permainoms. Juk dažniausiai duris į laimę užrakiname iš vidaus...

1. Tingėjimas. Būtent jis kaltas, kad vietoj kasdienio pasivaikščiojimo renkamės gulinėjimą prie televizoriaus. Vietoj kalbų kursų – nieko neveikimą namie. Taip švaistome savo gyvenimo laiką! Kai netobuliname savo kūno ir sielos, prarandame galimybę sutikti naujus žmones, užmegzti pažintis. Praleidžiame daug progų, kurios mūsų laukia, bet į namų duris pasibelsti jos negali.

2. Nepasitikėjimas savimi. Kartais moterys save nuvertina ir mano, kad visi aplinkui yra geresni, gražesni, protingesni... Pagalvokite, kuo remiasi tokie jūsų įsitikinimai? Vaikystės kompleksais? Nesėkmės baime? Skaudžia patirtimi? Juk kiekvienas žmogus yra ne tik unikalus, bet ir turi savo privalumų, gerųjų savybių. Pažinkite ir išnaudokite tai. Po saule yra vieta kiekvienam, todėl nereikia slėptis kitų šešėlyje. O klaidos yra neįkainojama patirtis. Jei klystate, vadinasi, ir turite iš ko mokytis!

3. Godumas. Gerti kavinėse kavą – prabanga. Įsigyti naują drabužį už didesnę, nei esate pratusi, kainą – nesąmonė, eiti antakių korekcijos ar dažyti plaukų į geriausią grožio saloną – pinigų švaistymas. Jei tai apie jus – nenuostabu, kad esate „nepastebima“. Tai nereiškia, kad reikia pirkti viską, ką tik akis užmato, tačiau jei norite būti graži, turite suprasti, kad nemokamai to padaryti nepavyks. Nebent gamta apdovanojo išskirtiniu grožiu.

Jeigu bet kokie pokyčiai gąsdina, tai gal iš tiesų jūsų gyvenime viskas yra gerai?

4. Komforto zonos nelaisvė. Jeigu bet kokie pokyčiai gąsdina, tai gal iš tiesų jūsų gyvenime ir yra viskas gerai? Skųstis gyvenimu, bet nesiimti jokių permainų bijant, kad viskas dar labiau komplikuosis – netinkamas pasiteisinimas.

Jei norite pokyčių, apgalvokite, kokių. Pasvarstykite, kaip savo tikslą galėsite pasiekti. Arba prisipažinkite – esate laiminga.

5. Netikri idealai. Dažnai žmonės svajoja apie gražesnį gyvenimą tik todėl, kad savo sėkmes ar nesėkmes vertina atsižvelgdami į kitų. Kartais pavydi, kartais mano, jog tai turėtų būti ir jų siekiamybė. Tačiau taip ir nesugeba paklausti savęs: ar man to irgi reikia. Viskas gyvenime turi savo kainą – nei materialinė gerovė, nei šeimos idilė nėra savaime suprantami dalykai. Žmonės vardan jų stengiasi ir daug ką aukoja. Tik ne visi besižavintys ir pavydintys tai pastebi. Kažin ar tikrai norėtumėte tokio rezultato, jei numanytumėte, kiek daug dėl jo reikia aukoti ar nuveikti.

Todėl prieš liūdnai atsidūstant, kad ir vėl nesiseka, reikia savęs paklausti – o kaip turi atrodyti mano sėkmė? Ką darau jau dabar, kad ji priartėtų? O gal, atvirkščiai, nuo jos bėgu, nors teigiu priešingai?

Vieno laimės recepto nėra. Jie tokie pat skirtingi kaip ir mes. Reikia truputį, drąsos, šiek tiek kūrybiškumo ir daug noro. Ir tada viskas gali būti įmanoma. Net ir vestuvės po keturiasdešimties. Savas verslas. Kelionė po pasaulį. Sielos ramybė. Sveikata. Laimė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt