Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jei „užkniso“ rutina – kaip pagyvinti santykius

Pora
Vida Press nuotr. / Pora
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Galima rasti begalę pliusų, kalbant apie ilgalaikius santykius. Ir bene vienintelį minusą – tai rutina, kuri neišvengiamai anksčiau ar vėliau įsisuka į kiekvienos poros gyvenimą. Klausimas tik, kaip į tai reaguojama ir ką su tuo daroma. O daryti net nereikia daug.

Išmokite kartu būti tyloje

Turbūt esate girdėję apie pasakymą, kad su artimu žmogumi yra gera (net / ir) tylėti. Taigi nebijokite tų trumpų tylos akimirkų, nesistenkite jų užpildyti bereikšmiais sakiniais. Tylėti – tai nebūtinai reiškia, kad nebeturite, apie ką kalbėti. Galbūt jums tiesiog gera būti kartu ir nereikia jokių papildomų stimuliacijų. Juk vien faktas, kad šalia yra artimas ir mylimas žmogus, suteikia vidinės ramybės. Mėgaukitės tyla.

Seksą perkelkite dienos metui

Jei seniai esate kartu, neturėtų gąsdinti mintis mylėtis dienos šviesoje. Ir tai rekomenduojame net ne dėl santykių paįvairinimo (nors tai ir būtų paįvairinimas), o dėl to, kad jeigu intymius reikalus visuomet nukeliate vakarui ar nakčiai, labai gali būti, kad kas antrą kartą numuilinate. Nuovargis, stresas darbe, galų gale – soti vakarienė, gali užgesinti bet kokią aistros kibirkštį. Net jei einate į pasimatymą ar pavakaroti su draugais ir ketinate grįžę tai nuveikti, pasimylėkite prieš išėjimą, o ne grįžę. Seksas poras suartina; yra naudingas emocinei ir fizinei sveikatai.

Emocijomis dalykitės ir su kitais

Moterys dažniausiai tikisi, kad jų gyvenimo vyras bus ne tik mylimasis, bet ir geriausias draugas. O tai reiškia, kad su juo yra dalijamasi visais išgyvenimais. Kartais ir vyrai nepagalvoję užkrauna visą rūpesčių naštą moterims ant pečių. Turėtumėte suvokti, kad partneris nepajėgus vienas deramai priimti viso jūsų emocijų spektro. Tam yra draugai, kiti šeimos nariai ir t. t. Apgalvokite, kam dar galėtumėte išsipasakoti ir gerai jaustumėtės tai darydami. Galbūt yra kažkas, kas yra tinkamesnis šiam reikalui nei jūsų gyvenimo meilė? Žinoma, už šią pagalbą atsilyginkite tuo pačiu ir išklausykite draugą, kai jam to reikės.

Ieškokite adrenalino

Nuobodulio taip nemėgstame todėl, kad mūsų smegenys – gyvenant šiais laikais – įprato būti nuolat stimuliuojamos. O ten, kur rutina, stimuliacijos nėra. Nuolatinė stimuliacija nėra labai gerai, bet jei ramybė varo iš proto – ką gi, ieškokite adrenalino. Ištvermės ir drąsos reikalaujanti veikla skatina smegenyse išsiskirti tam tikras medžiagas, kurios ne tik paįvairina kasdienybę, bet ir paskatina... aistrą.

Taigi, susigalvokite kokios nors adrenalino teikiančios veiklos ir darykite tai kartu su partneriu (tinka ekstremalus sportas, egzotiška kelionė ir pan.). Blogiausiu atveju – nueikite vakare į kino teatrą pažiūrėti siaubo filmo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt