Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seksas plius adrenalinas: kas tie ekstremalai?

Pora paplūdimyje
Vida Press nuotr. / Pora paplūdimyje
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Paprastas aistringas pasivartymas lovoje šiems žmonėms nuobodus: juos jaudina adrenalinas. Tad nieko nuostabaus, kad vietoje žvakėmis apstatyto erdvaus miegamojo ar romantiškų maudynių sūkurinėje vonioje, jie renkasi ankštą automobilį ar kietoką parko pievelę prietemoje. Jie - tai sekso ekstremalai.

Apklausti sekso ekstremalai europiečiai pasirodė visiškai nekuklūs: paprašyti išvardinti vietas, kuriose jie norėtų būtinai pasimylėti, jie pirmiausia vardino Ovalųjį kabinetą Baltuosiuose rūmuose, karalių rezidencijas ir šeichų apartamentus. Tiesa, paprastiems sekso vartotojams gana ekstermalu atrodo ir atkampus pajūris per saulėlydį...

Paklausti, kaip seksas ir adrenalinas gali būti susiję, jie jums imtų tikinti, jog reikėtų pagaliau ryžtis išeiti iš komforto zonos, taigi iš namų bei lovų.

Sekso ekstremalams netikėtos vietos atrodo pats geriausias santykių stabilumo garantas. Paklausti, kaip seksas ir adrenalinas gali būti susiję, jie jus imtų tikinti, jog reikėtų pagaliau ryžtis išeiti iš komforto zonos, taigi iš namų bei lovų. Taigi, jei jūsų partneris puse lūpų prasitarė, kad mėgsta netradicines vietas seksui, geriau, jei apie jas žinosite iš anksto...

TAIP PAT SKAITYKITE: Desperatiška priklausomybė nuo sekso

Niūrūs rajonai ir užkampiai. Pasitaiko vyrų (o gal ir moterų), kuriuos jaudina nuo šlapdribos pridrėkę sandėliukai, apleistos gamyklos ir niūrios tarpuvartės. Būtent tokiose vietose filmuose visuomet išnyra žudikas. Tad būkite budrios, jei naujasis draugas pasiūlė nuvažiuoti apžiūrėti apleistos gamyklos. 

Vida Press nuotr./Sekso ekstremalai
Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Myliu „svetimą“ vyrą. O kas toliau?

Matavimosi kabinos. Kartais tai vienintelis būdas atsivilioti vyrą, nekenčiantį vaikščioti po parduotuves... Keistas apšvietimas, maža erdvė, daug veidrodžių – ekstremalus tai įkaitina. Aišku, yra grėsmė, kad jus aptiks personalas ir iš mielos pirkėjos tuojau patapsite persona non grata

Liftai. Filmuose tai atrodo įspūdingai. Tik įdomu, kur jie gauna liftus, kuriais niekas nevažinėja? Grįžkime į realybę. Daugiabutis, vakaras, nusiplūkusios mamos su vaikais, tetos su šuneliais, parūkyti kursuojantys vyrai ir nusiplūkę darboholikai, kurie ryžtingai veržiasi pasiekti savo buto duris, kai viename aukštų prasiveria liftas ir... Tikriausia numanote reakciją?

Vida Press nuotr./Seksas lifte
Vida Press nuotr.

Svetimos šventės. Yra tokių mėgėjų, kuriuos itin jaudina seksas svetimose teritorijose. Vestuvės, krikštynos, kontoros vakarėlis, tetos jubiliejus, viskas, na, gal išskyrus gedulingus pietus. Vadžios atsileidžia jau po kelių taurių, o akyse įsižiebia ryžtas. Jokia čia paslaptis, kad ekstremalą ypač jaudina faktas, jos bet kurią akimirką jį su partnere gali aptikti mama, bosas ar pusseserė, kuri įsiveržė į vonią pasidažyti lūpų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gyvenu su patikimu vyru, o ilgiuosi vėjavaikio

Lėktuvai. Tie, kurie skaitė „Emanuelę“, skrisdami bent retkarčiais pagalvoja, kas būtų, jeigu būtų. O kai kurie net negalvoja, o imasi veiksmų. Kaip tai atrodo ne filme, o realybėje, nesiimame spręsti, bet įtariame, kad reikia greitai suktis, nes nekantrūs piliečiai lygiai tą pačią minutę užsimanę į tualetą, vėliau nudobs jus savo tūžmingais žvilgsniais. Tiesa, dar reikia prisiminti ir turbulenciją.

Vida Press nuotr./Porelė mašinoje
Vida Press nuotr.

Turistiniai objektai. Adrenalino fanatikai mėgsta „atsižymėti“ įsimintinose vietose: pradedant Koliziejumi, baigiant Didžiąja kinų siena. Kaip jie tai daro, neaišku, nes turistų gausa ten lygi spūsčiai troleibusuose piko metu.

Specialistai vertina skeptiškai

O jei į šį fenomeną - ekstremalų seksą - pažvelgus kiek rimčiau? Seksologai tokius aštrių pojūčių mėgėjus vertina gana kritiškai. Pasak seksualinės medicinos gydytojo Roberto Adomaičio, mūsų visuomenėje labai paplito ekstremalūs potyriai: šuoliai su guma, parašiutu, nardymas, banglenčių su aitvarais sportas ir t. t.

Žmonės suka galvas: ką čia dar ekstremalesnio nuveikus? Panašiai yra ir su lytiniais santykiais. Jo teigimu, kartais prieinama ir iki nesąmonių, visokių specialiųjų efektų, partnerių kaitos ar dar ko nors, kol galiausiai pareiškiama: „Aš jau viską patyriau, išmėginau, visas kamasutras perskaičiau – ką tu, vaikeli, dar gali man parodyti?“. R. Adomaičio manymu, per tokį persisotinimą nebemokama eiti gilyn ir slystama tik paviršiumi. 

Ką daryti, jei jūsų gyvenimo partneris staiga ėmė ieškoti ekstremalių sekso patirčių? Specialisto manymu, dažnu atveju tokiam vyrui reikalinga psichoterapija. Jeigu jos metu vyras pradeda suvokti, kas su juo vyksta, ko jis nori iš gyvenimo ir ką jam reiškia potyriai, pripažįsta, kad partnerė nėra vien sekso objektas, o žmogus, kurį, jei tik nori, gali pažinti, – viskas gerai.

Moterys, kurios trokšta brandesnių santykių, dažniausiai nebūna itin laimingos su orientuotu į ekstremalius potyrius žmogumi. 

„Jeigu vyras vis tiek slysta paviršiumi sakydamas: „Man tas nesvarbu.“, jis ir toliau šokinės su guma. Tada moteris turi priimti sprendimą. Tos, kurios trokšta brandesnių santykių, dažniausiai nebūna itin laimingos su orientuotu į ekstremalius potyrius žmogumi. Jeigu vyras pats siekia keistis, o jos turi laiko ir noro dalyvauti permainų procese, tuomet gali jam padėti, kartu ir pačios patobulėti. Bet nereikėtų stengtis keisti žmogaus – tada jau geriau rasti kitą," - patarė R. Adomaitis. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt