Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Supermamytės“ ir dingęs seksas

Mama ir vaikai
Vida Press nuotr. / Mama ir vaikai
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Gimus vaikeliui pasikeičia visų porų gyvenimas: dabar į santykį „aš“ ir „jis“ įsiterpia trečias žmogutis. Natūralu, kad mažyliui reikia rūpesčio, meilės, dėmesio. Tačiau kai pirmųjų mėnesių iššūkiai ir euforija tampa kasdiene rutina, pats metas atsigręžti į savo, kaip dviejų mylinčių žmonių, gyvenimą ir santykius.

Daugelis išgyvenančių santuokines krizes ar skyrybas, bandydami prisiminti, kada ėmė trūkinėti jų tarpusavio ryšys, reziumuoja, kad gimus vaikams. Tačiau ne vaikai kalti, kad jų tėvai staiga pamiršta vienas kitą ir visa galva pasineria į kūdikiškų aktualijų pasaulėlį. Tiesa, būkime sąžiningos – ne tėvai, bet mamos. Trumpam įsivaizduokite, kad jūsų vyras imtų elgtis taip, kaip jūs. Ar tikrai tai patiktų? Ar vis dar norėtumėte su juo mylėtis?

Kai moteris susitapatina su kūdikiu, kažin ar ji gali būti vis dar seksuali?

Naujadaras „mes“. Taip ima kalbėti dauguma ką tik iškeptų mamyčių, tarsi po gimdymo vaikas taip ir nebūtų atsiskyręs nuo jų kūno: „mes sergame“, „mums skauda pilvuką“, „mes jau paaugome“ ir t. t. Kaip tokia moteris atrodo savo vyro akyse? Tikėtina, kad sutuoktinis kurį laiką toleruos naująją žmonos būseną – juk ir jis apimtas euforijos. Tačiau neabejotina, vieną dieną jis pasijus nereikalingas. Ir dar – kažkada aistringa ir jį iš proto variusi moteris dabar pavirto belyte būtybe „mes“. Kai moteris susitapatina su kūdikiu, kažin ar ji gali būti vis dar seksuali?

„Supermamytės“ stilius. Neretai besilaukiančios būna daug stilingesnės ir patrauklesnės, nei kūno formas atgavusios, tačiau „supermamyčių“ stiliumi užsikrėtusios jaunos moterys. Atsainus požiūris: „rengiuosi, kaip man patogu, ir nepaisau mados žurnalų diktato“ tam tikromis aplinkybėmis gali būti pateisinamas. Tačiau pažvelkite į save iš darbo grįžusio sutuoktinio akimis.

Shutterstock nuotr./Mama ir dukra
Shutterstock nuotr./Mama ir dukra

Nebūtina namie kvėpintis, spraustis į ankštus džinsus ar mini sijoną, tačiau nutąsyti, dėmėti marškinėliai, suvelti plaukai, prakaito kvapas ir nėštumo metu dėvėtas džinsinis kombinezonas (kuris absoliučiai daugumai vyrų kelia šiurpą) – prastas pasirinkimas. Kaip ir naujas stilius „mamytė+dukrytė“. Žurnalų puslapiuose gal ir gražiai atrodo beveik vienodas sukneles dėvinčios mama ir dukra, tai tinkamas pasirinkimas per kūdikio krikštynas, tačiau tebūnie tai tik retas, proginis žaidimas, o ne jūsų kasdienis stilius. Matydamas jus dėvinčią mergaitišką suknelę, tokią pat kaip ir mažosios judviejų dukrytės, kažin ar vyras norės ją nuplėšti, ar ims svarstyti, į ką gi panaši bus užaugusi jūsų atžala.

Nauji interesai. Normalu, kad susilaukę vaikų žmonės ima domėtis vaikų gydytojais, auklėmis ar darželiais. Vaikų lavinimas, auklėjimas, maitinimas – dabar jūsų aktualijos. Tačiau kai mamytės valandų valandas naršo internete ir visas jų interesų ratas pasibaigia kokiame nors mamyčių forume, su vyru temų pokalbiui lieka vis mažiau. Jei tuo metu, kai esate dviese, naršote mobiliajame ir bendraujate su virtualiomis bičiulėmis, nesistebėkite, jei ir vyras norės su kuo nors pasikalbėti apie jam rūpimus dalykus.

Pagalvokite, kaip toks interesų nutolimas gali rutuliotis toliau. Gal pabuvusi kelis mėnesius „supermamytės“ rolėje ir vėl turėtumėte virsti žavia jauna moterimi? Mama esate savo vaikui, tačiau vyrui ja tapti neprivalote. Žinoma, jei svajojate gyventi ilgai ir laimingai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie ELaima.lt